Муніципальний футбольний клуб

Кристал Херсон

За підтримки МФК Кристал відбувся дитячий турнір з футболу на Кубок міського голови

2 та 3 лютого за підтримки МФК Кристал та Управління молоді та спорту Херсонської міської ради відбувся вже традиційний дитячий турнір з футболу на Кубок міського голови міста Херсона серед команд 2012-2013 р.н.

Турнір пройшов в оновленому спортивному залі ХМСК “Кристал” де базується дитячо-юнацька школа «Херсон». Учасниками змагання стали вихованці саме цієї школи, а також команда “Колос” з Чорнобаївки. Загальна чисельність учасників склала 60 чоловік.

Родзинкою нинішнього спортивного свята став дружній матч між командою батьків маленьких спортсменів та командою міської ради, що завершився з нічийним рахунком 6:6. В урочистому відкритті турніру взяв участь міський голова Херсона Володимир Миколаєнко.

Футболісти МФК Кристал Херсон у повному складі відвідали церемонію нагородження переможців, а капітан команди Сергій Цой у привітальній промові зазначив, що у Кристалі вже чекають юних вихованців ДЮСШ “Херсон” аби передати їм футбольну естафету. Також усі учасники турніру отримали від клубу солодкі призи та пам’ятні календарі.

Варто зазначити, що це перші змагання, які проходять у спортзалі ДЮСШ «Херсон», після капітального ремонту. Роботи з оновлення залу тривали приблизно півроку. За цей час –  відновили стелю, замінили підлогу, провели водопостачання, зробили освітлення та відремонтували другий поверх.

Подобається? Поділитись!

Facebook Twitter VK