contacts__contact contacts__contact_type_mobile
Муніципальний футбольний клуб

Кристал Херсон

Юрій Куліш: “Кадрові втрати знекровили нашу команду”

“Проаналізувавши хід гри та  результат матчу з «Перемогою» можу сказати, що на все є свої причини. Через те що підготовка до сезону почалась досить пізно підготувати команду та вивести у потрібні кондиції неможливо. Наслідком чого  у нас пішли травми, гравці молоді  та ще не звикли грати в такому режимі та швидкостях, вони просто не витримали як психологічно так і фізично. Перед виїздним матчем з «Перемогою» ми фактично мали переповнений лазарет. Із 21 заявленого футболіста на сезон у нас фактично було відсутньо шестеро гравців: центральний захисник Слищенко в останньому домашньому матчі отримав травму меніску; у Богомола була травма, він лікувався і лише за два дні до гри почав тренуватись в загальній групі; Єгорову в матчі з Сумами травмували гомілкостоп і він проходить курс реабілітації; Ольховіков та Попчук також  мали  мікротравми, але через те що  командний лазарет був переповнений   ми були вимушені включати їх в заявку на гру;  Козак отримавши травму в матчі з «Сумами» був відсутній в тренувальному процесі 5 днів і лише зараз приступає до тренувань; Корякін отримав травму плечового суставу та вибув на тривалий період.

Зараз в нас наступна гра буде на Кубок в Нікополі і ми будемо намагатись максимально відновити хлопців до цієї гри, адже ми розуміємо що отримати позитивний результат з трьома польовими гравцями та двома воротарями на заміні як це було в матчі з «Перемогою» буде непросто. Вчорашній матч  в Дніпрі показав наші слабкі місця, сподіваюсь що хлопці також отримали «холодний душ» та зрозуміють свої помилки в грі з більш досвідченішими футболістами, а ми в свою чергу продовжуємо перегляд потенційних новачків щоб посилитись та закрити проблемні позиції що у нас виникли.  

Я розумію хтось може сказати що можливо в нас були неправильні тренування чи що тренер не розбирається в підготовці команди, але тренером я працюю вже більше 20 років і розумію які навантаження треба давати та як підвести команду до матчу і розумію, що ця череда травм це відсутність часу для підготовки команди до чемпіонату. У нас був важкий матч з «Таврією» де хлопці виклали всі свої сили, важкий матч з “Вікторією”, де також хлопці бились до останньої хвилини, та хотіли вирвати залікові бали, навіть воротар на останніх хвилинах підключався до стандарту біля воріт суперника. Повірте, наші молоді хлопці намагаються повністю віддаватись на полі, але десь ще не вистачає як фізичних кондицій так і досвіду, адже більшість гравців це молоді місцеві вихованці для яких Друга ліга це новий етап в їхній кар’єрі”, – підсумував головний тренер херсонського “Кристалу” Юрій Куліш

Подобається? Поділитись!

Facebook Twitter VK