Муніципальний футбольний клуб

Кристал Херсон

Відбувся традиційний дитячий турнір “Кубок міського голови Херсона”

21 та 22 грудня за підтримки МФК “Кристал” та Управління молоді та спорту Херсонської міської ради відбувся традиційний турнір з футболу на Кубок міського голови міста Херсона серед команд 2012-2013 р.н.

Переможцем турніру стала команда КДЮСШ “Освіта”

Це вже третій подібний захід, що відбувається у стінах Дитячо-юнацької спортивної коли “Херсон”, але саме цьогорічний турнір став наймасштабнішим. Участь у змаганні взяли близько 120 вихованців футбольних шкіл міста Херсона.

Турнір 2019 року став найбільшим за кількістю учасників

Кульмінацією турніру став не тільки видовищний фінал, а й товариський поєдинок між командою тренерів ДЮСШ “Херсон” і депутатів Херсонської міської ради та командою батьків учасників змагань.

Батьки учасників змагалися з тренерами та депутатами міської ради

Усі учасники змагань отримали солодкі призи та календарі від МФК “Кристал” Херсон, а сам Кубок вручив переможцям капітан “Кристала” Сергій Цой

Капітан Кристала передає Кубок капітану переможців

Володимир Лебідь (директор ДЮСШ “Херсон”): “Вже втретє проводимо в нашій школі Кубок міського голови. Кожного року у ньому бере участь все більша кількість учасників. Турнір пройшов дуже добре,  учасники справжні молодці! Впевнений, що всі отримали задоволення від змагань та мають хороший настрій перед новорічними святами. Вітаю усіх з Новим роком та Різдвом!”

Момент тріумфу
Всі учасники отримали нагороди
Солодкі призи від МФК Кристал
Чи не перші в житті медалі. І точно не останні!
Олексій Заболотний привітав всіх учасників змагань
Також всім юним футболістам вручили календарі від Кристала

Подобається? Поділитись!

Facebook Twitter VK