Муніципальний футбольний клуб

Кристал Херсон

В останньому матчі 2019 року “Кристал” долає “Альянс”!

Найважливіший матч двох лідерів сезону був прикрасою заключного у 2019 році туру.
Кристалівці налаштовувалися на гру проти “Альянсу” як на останній бій, прекрасно пам’ятаючи, що саме у Сумах зазнали першої поразки у поточному чемпіонаті. Проте перший тайм можна цілком записати до активу саме гостьової команди. “Альянс” володів ігровою ініціативою, та мав на початку та наприкінці першої половини зустрічі по відмінному шансу відзначитися, але підвела реалізація.

Другий тайм був вже цілком за херсонським “Кристалом”.
Наша команда досить швидко забила після перерви. Ледве гості з Сумщини відбилися після чергового штрафного від Цоя, як пішла атака через фланг яку розпочав Крутін відпасувавши на Малиша, який в свою чергу запустив у прорив Гливого. Іван виконав простріл у воротарський майданчик “Альянсу”, де Пікуль невдало виніс м’яч в сторону Бондаренко і Дмитро тут же розстріляв ворота – 1:0.

Спроби “Альянсу” відігратися не спрацювали. На останньому рубежі всю гру надійно діяв Ярослав Герасименко заряджаючи впевненістю всю команду. На 74 хвилині херсонська команда закріпила свою перевагу. Бондаренко запустив Барладима через правий край, де проти Андрія порушив правила Пікуль. Цой подав штрафний прямо на голову Андрію Барладиму, який в стрибку відправив м’яч у сітку – 2:0.

Ці голи й вирішили долю протистояння. З 47 очками “Кристал” зрівнявся з “Альянсом” за очками – далі треба враховувати особисті зустрічі (вони, судячи з результатів – 2:0 і 1:2 в Херсоні та Сумах відповідно – на користь саме “зелено-синьої” команди. Любителі пробивати 11-метрові штрафні удари – «ВПК-Агро» залишився зимувати першим з мінімальним очковим відривом.

Старт третього кола заплановано на другу половину березня.

“Кристал” Херсон – “Альянс” Сумщина 2:0 (0:0)
ГОЛИ:
Бондаренко Дмитро 54’
Барладим Андрій 74’

Статистика матчу:
http://pfl.ua/games/30992/final-report

“Кристал” Херсон – “Альянс” Липова Долина 2:0. Голи
Кристал – Альянс. Коментар Едуарда Хаврова
Кристал – Альянс. Коментар Юрія Ярошенко
Сергій Цой про переможний матч проти Альянса
Станіслав-Нурі Малиш про матч Кристал-Альянс
Дмитро Бондаренко. Коментар після матчу Кристал – Альянс

Подобається? Поділитись!

Facebook Twitter VK