Муніципальний футбольний клуб

Кристал Херсон

Цой, Барладим, Малиш та Гливий серед 33 найкращих гравців першого півріччя Другої ліги

Авторитетний спортивний сайт Sport Arena та відома міжнародна компанія футбольної статистики Wyscout називають 33 найкращих гравців першого півріччя Другої ліги сезону 2019/2020 серед яких четверо гравців херсонського Кристала.

Цитуємо сайт sportarena.com:

“Центральні захисники

1. Станіслав-Нурі Малиш («Кристал»)
24 роки – 19 матчів (1707 хвилин) – 3 голи, 2 асисти

Зв’язка Жовтюк – Малиш є однією з найпотужніших у нинішній Другій лізі: як за антропометрією, так і за індивідуальними показниками. Ці гравці виграють фактично всю верхову боротьбу, вони ефективні при підключеннях на стандарти (7 голів і 2 асисти на двох). Відзначаємо Малиша: він не лише причетний до 5 голів у чемпіонаті, а й дуже корисний на початкових фазах атак. Фактично, він керує грою «Кристалу» – виконано 222 довгі передачі (найбільше в дивізіоні), часто саме вони задають вектор комбінаціям херсонців.

Центральні півзахисники

Сергій Цой («Кристал»)
35 років – 20 матчів (1725 хвилин) – 7 голів, 7 асистів

Після тяжкої травми ветерана встигли «похоронити», а насправді Цой не просто вийшов на свій колишній рівень, а демонструє найефективніший футбол у своїй кар’єрі. В свої 35 років Сергій чудово знає свої плюси й мінуси, тому ефективно використовує свої дані. Гравець із одним із найкращих ударів у ПФЛ бив чи не найчастіше серед усіх у Другій лізі – 58 спроб (54 з них – з-за меж карного майданчика). При цьому Цой – це не лише виконавець стандартів. Він бере участь у більшості комбінацій команди, невипадково записав на свій актив не лише 14 очок за системою «гол+пас», а й видав 3 передпередгольові передачі, що свідчить про корисність Сергія й на початкових фазах атаки.

Ліві півзахисники

2. Іван Гливий («Кристал»)
25 років – 20 матчів (1424 хвилини) – 8 голів, 2 асисти

Коли Гливий у формі та настрої – спинити його дуже важко. Технічний, вибуховий, із умінням переграти суперника один в один – Гливий часто ставив своїх опікунів у глухий кут, багато забивав, у окремих матчах особисто забезпечував результат своїми голами. При цьому може значно більше – 15 разів потрапляв у офсайд (напевно, більше за всіх), в окремих відрізках сезону був у тіні, але, повторимося, в найкращій формі та настрої – це гравець, якого важко спинити.

Нападники

1. Андрій Барладим («Кристал»)
28 років – 20 матчів (1769 хвилин) – 11 голів, 5 асистів

За звітне півріччя Барладим забив більше, ніж за весь минулий сезон, разом узятий. Форвард, який уміє втекти від переслідувачів, взяти участь і завершити швидку багатоходівку, стартувати з глибини й здорово помінятися зонами з товаришами, видав потужний відрізок, зробивши великий вклад в успішний виступ «Кристалу». А це не тільки 16 балів за системою «гол+пас», а ще й 5 передгольових передач і 23 небезпечних передачі.”

Вся збірна півріччя

Посилання на матеріал:
https://sportarena.com/football/ukraina-vtoraya-liga/hersonskij-dalnobij-super-brati-z-lipovoyi-dolini/

Подобається? Поділитись!

Facebook Twitter VK