Муніципальний футбольний клуб

Кристал Херсон

Станіслав-Нурі Малиш: «Хочемо грати в другій лізі»

У зимове міжсезоння до складу МФК «Кристал Херсон» приєднався вихованець одеської школи футболу захисник Станіслав-Нурі Малиш. Зараз цьому хлопцеві 23 роки, але він устиг пограти в кількох клубах на професійному рівні. Після виступів за СДЮШОР «Чорноморець» (Одеса) Станіслав-Нурі грав уже за дубль «Чорноморця», а згодом за «Реал Фарму» та «Жемчужину» – теж з Одеської області.

Про свої перші кроки в футболі та плани на майбутнє Станіслав-Нурі розповів нашому сайту.

– Розкажи, як ти почав займатися футболом?

– У мене спортивна сім’я, обоє батьків займались волейболом. А мені з дитинства подобався футбол. Коли ми жили в Туреччині, я записався до однієї районної команди в Стамбулі. Пізніше, коли ми повернулися в Україну, в Одесу, я вирішив продовжити займатися футболом і пішов до школи «Чорноморця». Так в Одесі і залишився. Тоді  мені було 11 років.

– Уболівальники часто питають про твоє подвійне ім’я.

– Нічого незвичного, просто тато назвав мене Нурі, а мама – Станіславом. Так і залишилось подвійне ім’я. Говорять і Станіслав, і Нурі.

– Як ти потрапив у «Кристал»?

– Подзвонив головний тренер Олександр Овчинніков, запропонував приїхати в Херсон. Я на той час був без команди. До того був у «Жемчужині», але з жовтня 2017 року вже за них не виступав. Інших пропозицій на той час теж не було. Я довго не думав, прийняв пропозицію «Кристала».

– І як тобі в Херсоні? Не шкодуєш, що приїхав?

– Ні, не шкодую. Загалом все подобається, все нормально. Хороші хлопці зібралися, в клубі досвідчені працівники, які люблять футбол. Тренування теж на хорошому рівні, завжди в дружній атмосфері.

– Як оціниш старт «Кристала» у весняній частині сезону?

– Думаю, ми заслужено обіграли своїх суперників, все по грі. В чемпіонаті тримаємось у лідерах, треба продовжувати в такому ж темпі. Звичайно, дуже розчарувалися, коли припинили боротьбу за Кубок України серед аматорів. Не знаю, чому так вийшло. Тренер уже говорив, що невдало склалися деякі моменти. Це і важка дорога, і гра в ранній час, і суддівство було місцями не справедливим. Але так сталося, поступились. Нічого не змінити, але треба зробити висновки з помилок.

– Які плани ставиш перед собою на найближче майбутнє?

– Передусім – потрапити і закріпитися в основному складі «Кристала». Це головна задача. Далі ми всі в команді хочемо потрапити у другу лігу, спробувати свої сили і прогресувати. А ще далі – і в першу лігу, якщо все складеться успішно. Тому сподіваємось на підтримку вболівальників на трибунах, а ми постараємось радувати їх своїми результатами.

Подобається? Поділитись!

Facebook Twitter VK