Муніципальний футбольний клуб

Кристал Херсон

Сергій Цибульський: “Фундаментальним фактором для нас стала підтримка керівництва”

Півзахисник МФК Кристал – про звитягу над Оболонню (1:0).

“Призначення пенальті? Чесно кажучи, фол 100%, команда суперників навіть не сперечалась. Емоціі, так би мовити… З одного боку зраділи, але з іншого боку стало хвилююче, бо пенальті ще потрібно реалізувати. Добре, що все так склалося для нас, слава Богу”.

“Звичайно, стало трохи легше після забитого. Але тягар відповідальності за результат став вище, так як результат виходив на перший план в цій грі .Честно сказати, суперник хороший, але наша команда готувалася до цієї гри. Ми були готові до тієї гри, яку Оболонь нам запропонувала”.

“Звичайно, довгоочікувана перемога для всіх нас. Наш колектив переживав – дуже багато важких матчів, емоційно важких, і від цього перемога для нас набагато цінніша. Одне можу сказати, що фундаментальним фактором для нас стала підтримка керівництва, і всі хлопці завдяки цьому не опускали руки. Будемо сподіватись і все для цього робити, що б продовжувати радувати уболівальників грою і позитивним результатом”.

“Верес? Однозначно будемо готуватися, і працювати для отримання позитивного результату. Хочеться довести всім і насамперед собі, що перемога над Оболонню була не випадкова, і що рано ще нас списують з рахунків”.

Подобається? Поділитись!

Facebook Twitter VK