Муніципальний футбольний клуб

Кристал Херсон

Сергій Цой: “Важко оцінювати результат, який ми маємо”

Півзахисник МФК Кристал – про першу частину сезону у Першій лізі.

“Важко оцінювати результат, який ми маємо. Якщо зазирнути в турнірну таблицю, там все видно і зрозуміло. Дуже сумно, якщо чесно. Виступ в першій половині чемпіонату я вважаю провальним”.

“Я думаю, що всі чинники, включаючи незігранність, моральну та фізичну неготовність, вплинули на хід першої половини сезону. До них ми і не були готові. Незіграність може менше в якійсь мірі, так як ми вже давно граємо одним складом разом, але знову ж ця пандемія внесла свої корективи – на кожну гру ми змушені були грати різними складами”.

“Ми скромний муніципальний клуб, який не може собі дозволити два рівноцінних склади. Хоча всі старалися та билися на полі”.

“Ясна річ, що кожна чергова поразка давила морально на команду. Звичайно, що фундамент фізичної роботи, який не був закладений в зимові збори, так само позначився на команді”.

“Я не знаю, що чекає Кристал в зимовій паузі, так як це все буде залежати від міської влади. Звичайно ж хочеться вірити у краще та сподіватись, що все буде добре. Адже стільки сил було вкладено для виходу в першу лігу”.

Подобається? Поділитись!

Facebook Twitter VK