Муніципальний футбольний клуб

Кристал Херсон

Сергій Цой: “Треба грати у кожному матчі на перемогу”

Після завершення Чемпіонату України з футболу (ААФУ), коментар щодо його підсумків дав капітан команди Сергій Цой.

-Сергію, як оцінюєте виступи Кристала в аматорському Чемпіонаті України?

-Виступи в аматорському чемпіонаті свого роду були підготовчим етапом  до другої ліги. Потрібно було перевірити себе. В цілому з поставленою задачею виходу з групи ми впоралися. Що стосується самої гри, то звісно хотілося б виступити краще. Взимку пройшли хороші тренувальні збори, начебто непогано  стартували, але потім чомусь пішов спад. Можливо знизили вимоги до себе. Впевнений, що зробимо з цієї ситуації правильні висновки.  

-Дайте оцінку аматорському чемпіонату у порівнянні зі змаганнями другої ліги?

-Не можу сказати, що рівень аматорського чемпіонату значно відрізняється від друголігового. Аматорський він насправді дуже умовно, адже тут виступають дуже хороші збалансовані колективи, які демонструють змістовну гру. Команди, що зайняли у нашій групі місця з 1 по 5 на мою думку не загубилися б у другій лізі та зрештою три з них поповнили когорту професіоналів. Та і у матчах Кубка України серед аматорів нам діставалися суперники які за підбором гравців та створеними умовами не поступаються клубам другої ліги.

-Який матч у Чемпіонаті ААФУ був на вашу думку найскладнішим?

-На мою думку це був матч  останнього туру групового етапу проти запорізького Металурга. У цій грі вирішувалося хто потрапить до плей-офф. Мене у тому матчі вилучили вже на 18 хвилині, з досі незрозумілих причин… У підсумку хлопцям у меншості довелося протистояти мотивованому сильному супернику майже увесь матч, за що я їм дуже вдячний. Проявили бійцівські якості, боролися за кожен м’яч і хоч у підсумку мінімально поступилися, але показали достойну гру та вийшли у плей-офф.

-Ви найдосвідченіший гравець у складі Кристала, багато років граєте з капітанською пов’язкою. Чи відчуває капітан підвищену відповідальність на полі та поза ним?

-Бути капітаном херсонського Кристала для мене велика честь. Це дійсно підвищена відповідальність. Капітан завжди повинен підтримувати своїх партнерів, стежити за дисципліною на полі та поза ним, допомагати тренерському штабу у створені сприятливого мікроклімату у колективі.

-Менше ніж місяць залишився до старту Другої ліги, вже вимальовується склад учасників, як ви оцінюєте перспективи нашої команди у наступному сезоні?

-Впевнений, що слабких суперників у другій лізі точно не буде. Переважно друга ліга складатиметься зі старожилів міцних дебютантів, яких в принципі й дебютантами назвати важко. Якихось прогнозів давати не хочу, оскільки налаштування і психологія футболіста повинні бути простими – грати у кожному матчі тільки на перемогу.

Прес-служба МФК Кристал Херсон

 

Подобається? Поділитись!

Facebook Twitter VK