Муніципальний футбольний клуб

Кристал Херсон

Сергій Цой: “Треба було бігти!”

Сергій Цой — лідер херсонського “Кристала” на полі та в роздягальні протягом багатьох років. Саме з капітаном “зелено-синіх” наше сьогоднішнє інтерв’ю.

– Сергію, вболівальники та багато хто зі спеціалістів оцінюють цей сезон, як дуже вдалий для тебе. Дехто пішов далі в оцінках, називаючи його чи не найкращим у твоїй кар’єрі. А як ти сам оцінюєш свій виступ?

– Зі сторони, як то кажуть, видніше. Хоча, я також вважаю зіграну частину сезону вдалою для себе. За цей відрізок мені вдалося забити стільки м’ячів, скільки зазвичай забиваю за весь сезон. З впевненістю можу сказати, що цей сезон точно кращий для мене за попередній, якщо не кращий за всю кар’єру, то один з кращих. Звісно, всі ці позитивні оцінки можна давати тільки у контексті вдалих виступів всієї нашої команди.

– “Кристал” завершив 2019 рік на другому місці. Як вважаєш, це заслужена позиція для нашої команди?

– Якщо ми там знаходимося, то заслужено. Для цього було докладено дуже багато зусиль. Тепер потрібно добре підготуватися у зимову перерву, щоб стати ще сильнішими та підняти планку ще вище.

– Який матч запам’ятався тобі найбільше?

– Найбільше мені запам’яталися два домашні матчі з “ВПК-Агро” та “Альянсом”. Дві надважливі і дуже важкі перемоги. В таких матчах емоції просто зашкалюють, проявляється характер та командний дух.

– Давно хотів запитати тебе про неймовірний переможний гол “Гірнику” у Кривому Розі? Як ти туди добіг на 85 хвилині?

– Той матч був дуже складним. Більшу частину матчу ми, можна сказати, терпіли. І протягом цих 85 хвилин я постійно згадував питання, яке Сергій Шевцов часто вказував задавати самим собі: “Хто, якщо не я?”. Щодо самого голу, то побачив як розганяється наша контратака. Треба було бігти! Дуже хотілося перемогти у тому матчі, а коли забив, то на емоціях було відчуття, що ще можу грати й грати.

– У 2020 році вже встигли навідатися до Одеси та, скажімо відверто, не дуже вдало зіграли проти “Чорноморця”. Як тобі та гра?

– Це була наша перша гра після свят, крім того вона проходила на натуральному полі, що додавало своїх складнощів, адже в зимовий період ми тренуємося на штучних полях, крім того, на перегляді було багато футболістів, з якими ще не має зіграності, ну, і, звісно, суперник хорошого рівня. Нехай це не звучить як виправдання, все ж вважаю, що пропустили забагато… Краще програти на зборах, ніж під час сезону. Зараз можна зробити правильні висновки та виправити недопрацювання.

– Чи відчуваєш в собі сили зіграти ще кілька сезонів на професійному рівні?

– На даний момент відчуваю себе добре. Маю сили грати та приносити користь команді. На скільки сезонів цих сил вистачить покаже час, головне, щоб здоров’я не підвело (сміється).

Микола Комаренко (Прес-служба МФК “Кристал” Херсон)

Подобається? Поділитись!

Facebook Twitter VK