Муніципальний футбольний клуб

Кристал Херсон

Сергій Шевцов: “Відтепер сконцентруюся на роботі директора клубу”

Сергій Шевцов зробив заяву після матчу з криворізьким “Гірником”:

“Із завтрашнього дня передаю керівництво командою Андрію Вікторовичу Кононенко. Він вже місяць як знаходиться з командою, розуміє умови роботи; потенціал, слабкі та сильні сторони футболістів. Впевнений, що він зробить все від нього залежне, щоб команда у цьому чемпіонаті показала якісну гру та хороший результат.

Відповідальність за поразку беру на себе та прошу вибачення у вболівальників за результат та непоказну гру. Впевнений, що команда, на чолі з Андрієм Кононенко, продемонструє хороший футбол та високий результат.

Не дивлячись на те, що відповідальність за поразку беру на себе, хочу сказати, що здобутки хороших результатів це цілий комплекс факторів: хороші ігрові та тренувальні поля, можливість запрошення кваліфікованих виконавців, високі зарплати, преміальні за перемоги для мотивації футболістів, відновлювання… . Багато компонентів з цього в нашому клубі відсутні.

Я дуже вдячний всім, хто підтримував мене в якості головного тренера, але відтепер я сконцентруюся на роботі директора клубу”.

Подобається? Поділитись!

Facebook Twitter VK