Муніципальний футбольний клуб

Кристал Херсон

Сергій Шевцов: Про Кубок Криму та плани підготовки МФК Кристал

Директор МФК Кристал Херсон Сергій Шевцов прокоментував результати Кубка Криму, у якому херсонці посіли друге місце та подальші плани підготовки команди до весняної частини сезону.

– Сергію Анатолійовичу, завершився Кубок Криму, Кристал посів у ньому друге місце. Розкажіть про свої враження від турніру і безпосередню від гри нашої команди?

– Ще раз хочеться подякувати організаторам цього турніру. Саме тоді, коли підготовка до офіційних матчів виходить на фінішну пряму, дуже корисно зіграти в такому режимі. Матчі на другий день з міцними суперниками. На старті весняної частини у нас  буде саме такий календар, де нам за два тижні треба зіграти чотири матчі: два кубкових і два матчі чемпіонату. Було дуже цікаво зіграти з командами з Херсонщини, які представляють нашу область у другій лізі та знаходяться у верхній частині турнірної таблиці. На даному етапі другим місцем у цьому турнірі задоволені, хоча в фіналі грали краще суперника і могли розраховувати на перемогу, але кілька прикрих помилок і два не призначених 100%  пенальті у ворота суперника не дозволили виграти турнір. Шкода, що команда Мир через безкарність втратила почуття реальності та зробила дуже багато непристойних дій на адресу наших фанатів, вболівальників, футболістів та персоналу. Чесно кажучи не хотіли зустрічатися з Миром у фіналі. Більше хотіли зіграти з сімферопольською Таврією. Там грає багато херсонців, є також гравці, яким взагалі Кристал дав дорогу в цю професію. Директором працює Олексій Кручер, котрий працював кілька років директором Кристалу. Впевнений, що таке протистояння було б цікавіше.

 – Як на вашу думку показали себе новачки команди Юрій Кравченко та Станістав-Нурі Малиш?

– Дуже задоволені, що ці гравці приєдналися до нашого клубу. Впевнені, що вони нам допоможуть не тільки весною, а також реалізують свій досвід і майстерність у другій лізі, в якій ми сподіваємось розпочати старт вже влітку. Зараз вони знаходяться не в ідеальному стані, але ми сподіваємося, що за час, який залишився до старту чемпіонату вони наберуть форму і ще більше пристосуються до гри команди та партнерів.

 – Які сильні сторони продемонстрував Кристал і над чим ще треба працювати?

– Ми почали грати агресивніше. Це стосується не тільки активного відбору на всіх ділянках поля, а і дій в атаці. Ми почали швидше розвивати атаки та швидше переходити до фази завершення. Також додаємо флангових передач, бо у нас в нападі з’явився Віталій Ольховський, що добре грає при завершені з флангу. У зв’язку з цим треба підіймати фізичний стан. Також плануємо покращити гру за рахунок запрошення двох-трьох гравців. Два вирішальних матчі на турнірі з Енергією та Миром ми грали без крайніх захисників, так як Михайло Лаптєв та Іван Дуран, що перебуває у нас на перегляді отримали травми. Щоб не змінювати схему ми використовували на цих позиціях центральних захисників та крайніх нападників, а в фіналі взагалі змістили опорного півзахисника Артема Назаренко, залишивши Сергія Цоя одного в опорній зоні. До старту нам потрібно вирішити цю проблему. Також шукаємо атакувального гравця в центр поля. Поки втрату Головкіна і Петришина компенсує наш багаторічний лідер Андрій Барладим, але він краще виглядає в інших позиціях, а також 17-річний Рустам Магомедов, якому потрібен час, щоб заграти на більш високому та стабільному рівні, хоча фінал він відіграв дуже пристойно.

 – Як буде готуватися команда за час, що залишився до старту офіційних змагань?

– Нам треба зіграти ще два-три спаринги, щоб переглянути новачків на проблемні позиції та виправити помилки, які виявив турнір. Вже хотіли б перейти на ґрунт зі штучного покриття. Наш тренер зараз займається пошуком суперників під такі завдання.

– Як проходить процедура атестації МФК Кристал до участі у професійних змаганнях серед команд другої ліги?

– З п’яти критеріїв ми вже здали чотири: правовий, спортивний, кадровий, інфраструктурний. По фінансовому критерію зараз клуб проходить перевірку аудитора, що є обов’язковою процедурою. Після остаточного вивчення наших документів спеціалістами ФФУ та засідання атестаційного комітету ми дізнаємось, що нам треба буде виправити. Сподіваємось, що великих перешкод в отриманні атестату професійної команди не буде і ми влітку повернемо професійний футбол в наше місто.

Подобається? Поділитись!

Facebook Twitter VK