Муніципальний футбольний клуб

Кристал Херсон

Сергій Шевцов про хід підготовки та кадрові питання херсонскього МФК Кристал

Тривають навчально-тренувальні збори херсонського МФК Кристал. Наша команда матчем  з МФК Миколаїв-2  розпочала проводити контрольні матчі у 2019 році. Про хід та плани підготовки херсонців ми поспілкувалися з директором та виконуючим обов’язки головного тренера МФК Кристал Сергієм Шевцовим.

 – Сергію Анатолійовичу, як проходять навчально-тренувальні збори херсонського МФК «Кристал»?

-Все проходить  як і планувалося. Футболісти займаються біговою роботою,  вправами з м’ячем та аеробікою.

– Як оцінюєте перший контрольний матч у 2019 році?

-Результатом не задоволений. Я прихильник того, що навіть контрольні матчі потрібно грати на результат. Якщо казати про зміст гри, то виходило далеко не все, суперник грав дуже чіпко,  іноді не просто жорстко, а навіть жорстоко. Ми на даному етапі  підготовки поки не повністю готові грати при такому спротиві, що цілком природно, адже команда тільки розпочинає грати контрольні матчі. З позитивних моментів можу відмітити, що гра показала рівень підготовки  футболістів. Оцінюю її нижче середнього.  В нас є ще два місяці щоб змінити ситуацію та підійти до старту сезону у повній бойовій готовності.

-Вболівальники цікавляться як йдуть пошуки виконавців на вакантну воротарську позицію?

-Так дійсно, для нас зараз найактуальнішими питаннями є заміщення воротарської позиції та комплектування тренерського складу. На етапі підготовки, що триває переглядаємо чотирьох воротарів, а на наступному етапі переглянемо ще кількох кандидатів.  Сподіваюсь, що до поновлення чемпіонату визначимося з кандидатами з якими впевнено  зможемо розпочати офіційну частину сезону.

-Плануються якісь зміни у тренерському штабі?

-Так. Нам потрібно доукомплектовувати тренерський штаб.   Є два варіанти. Перший це поява старшого тренера який допомагатиме мені у тренувальному процесі, а я буду здійснювати загальне керівництво та проводити матчі і другий це запросити у клуб нового головного тренера  разом із помічником. Наразі ведемо перемовини з потенційними кандидатами.

-Як далі буде готуватися команда?

-На цьому етапі підготовки заплановано провести ще два контрольні матчі. 2 лютого зіграємо з першою командою МФК Миколаїв, а 5 лютого вирушимо до Кривого Рогу на матч з місцевим Гірником. У цих матчах продовжимо переглядати голкіперів, а зустріч проти Гірника підсумує перший етап.  Потім дамо хлопцям кілька вихідних. Після чого розпочнемо другий етап під час якого також проводитимемо контрольні матчі. Вже є попередня домовленість з одеським Чорноморцем U-21 та новокаховською Енергією. Крім цього плануємо зіграти ще два матчі, з суперниками наразі визначаємось.

-Дякую.

Прес-служба МФК Кристал Херсон

Подобається? Поділитись!

Facebook Twitter VK