Муніципальний футбольний клуб

Кристал Херсон

Сергій Шевцов: “Ми постраждали через відсутність лави запасних”

Директор МФК Кристал – про поразку ВПК-Агро у матчі 14-го туру Першої ліги (1:2).

Шевцов

“На гру вплинув швидкий гол. Требу було проявити характер, заспокоїтись, згадати те, про що ми домовлялись до матчу. Потроху нам вдалось вирівняти ситуацію, у другому таймі були моменти, в яких ми могли забити – після цього гра могла б піти зовсім по іншому”.

“У цьому матчі у нас були певні проблеми з футболістами – наприкінці гри нам вже не було кого випускати, тому вийшла людина, яка тільки вчора вийшла з лікарняного після COVID-19, – зрештою, він відпустив гравця і ми пропустили гол”.

“Прикро, але нам не вистачає гравців на сьогоднішній момент. Зараз у таких умовах живуть усі клуби, всі тренери. Але у багатьох клубів є рівноцінна заміна, є лава запасних. Сьогодні ми постраждали саме від її відсутності”.

“Восконян і Барський? Валерій пропустив певний період, він перехворів на COVID-19, до того ж, він хворів з симптомами. Не дивлячись навіть на другий пропущений гол, Восконян додав впевненості команді. Щодо Барського, то ми ризикнули і дали йому дебютувати з Кремнем, підтримали його після автоголу, він виправився, забив гол, десь є невпевненість, але це досвід, який прийде з часом – він витерпів, тренувався і я думаю, що не зіпсував загальну картину гри”.

“Сподіваємось, що Бородай та Лаптєв повернуться до команди перед грою з Нивою. Вже зіграли Кучер и Барладим – щоправда, щодо Кучера, через його помилку ми пропустили гол. Барладим проявив свої лідерські якості, ми не повинні були дозволяти йому грати, але через недостачу гравців і за його характер він зробив абсолютно все, що міг”.

Подобається? Поділитись!

Facebook Twitter VK