Муніципальний футбольний клуб

Кристал Херсон

Прикра поразка у Сумах

Матч лідерів групи Б видався напрочуд напруженим та багатим на події. Очікуваною ложкою дьогтю став рівень суддівства.

Як відзначали після матчу головні тренери обох команд, матч можна розділити на кілька частин. Так у першій частині першого тайму повна перевага була на боці футболістів “Альянсу”. Вони зуміли втілити її у два забиті м’ячі. Перший гол був забитий після стрімкої атаки лівим флангом, Малиш пропустив суперника до штрафної площі звідки послідувала передача у центр на Сулеймана, який без шансів переграв Владислава Сидоренко – 1:0.

Другий м’яч видався більш ніж суперечливим. Тепер вже з правого флангу отримував передачу Сулейман та пробивав головою, Владислав Сидоренко цей м’яч відбив перед собою, а все той же Сулейман вже лежачи на газоні рукою проштовхнув м’яча на партнера по команді Ярослава Сидоренка, який відправив «круглого» у сітку. Арбітри очевидної гри рукою не вгледіли та зарахували гол – 2:0.

Поступово “Кристал” почав приходити до тями, і якщо правим флангом, де діяв Апостолюк відверто кажучи нічого не виходило, то лівий фланг Гливого працював на повну.

Саме Гливий зумів відквитати один м’яч ще до перерви. Сольний прохід Івана завершився фантастичним ударом у дев’ятку воріт суперника – 2:1.

Могли наші футболісти зрівняти рахунок ще в першому таймі. Знову небезпеку створив Гливий. Декласувавши серією фінтів колишнього кристалівця Меженського, Іван видав передачу на Цоя, а той у свою чергу вже пробив повз воротаря та підстрахували захисники вибивши м’яча з лінії воріт.

На останній хвилині Цой виконував штрафний, Жовтюк головою скинув на дальню стійку, де Гливий пробив у ближній від воротаря кут, але той з труднощами впорався з ударом.

У другому таймі Кристал володів ігровою ініціативою, але атакувальні потуги нашої команди систематично нівелювалися зусиллями бригади арбітрів. Особливо відзначалися асистенти головного арбітра матчу, що не втрачали можливості «запалити» прапорець фіксуючи положення поза грою.

“Альянс” у свою чергу проводив небезпечні контратаки, та міг забивати втретє, але одного разу Владислав Сидоренко був на місці, а ще раз нападник господарів пробив невдало з вигідної позиці. “Кристал” міг зрівнювати рахунок після подачі кутового та удару головою від Малиша або пострілу Гливого з лінії штрафної площі та все ж найреальніша нагода була у Лаптєва. Сергій Цой розіграв штрафний удар з правого флангу, викотивши м’яча під удар Лаптєву, Михайло пробив, але влучив у стійку воріт.

У кінцівці зустрічі темп матчу вміло збивався суперником та представниками футбольної Феміди.

Як підсумок “Кристал” зазнав першої поразки у цьому чемпіонаті. Проте наша команда залишилася на першому місці та виграла перше коло. Відрив від “Альянса” скоротився до 2 очок тому вся боротьба ще попереду.

Альянс” Липова Долина – “Кристал” Херсон 2:1 (2:1)
Голи: Сулейман,4, Сидоренко, 36, Гливий, 41