Муніципальний футбольний клуб

Кристал Херсон

Представляємо суперника: “Таврія” Новотроїцьке

ФК «Таврія» Новотроїцьке приймає участь у чемпіонаті області починаючи з другого кола замість команди «Титан» Чорнянка яка об’єдналася з каховським «Дніпром». Всі турнірні показники зберігаються.

ФК «Тарврія» (Новотроїцьке) було засновано в 1936 році. З  того часу вона активно приймала участь у змаганнях різних типів, не одноразово ставала переможцем змагань.

Чемпіон Херсонської області (7): 1990, 1992, 1993, 1994, 1996, 2011, 2013.

Володар Кубка Херсонської області ім.О.Ладичука (7): 1992, 1994, 997, 1998, 2001, 2010, 2013.

Амбітне майбутнє «Таврії»

                Готовність взяти новотроїцьких футболістів під свою опіку виявив керівник ТОВ «Агробізнес» Едуард Репілевський (товариство спеціалізується на вирощуванні сільгоспкультур). Його підприємство, наразі, базується у Каховці, але Едуарда Вікторовича добре знають і в нашому районі – раніше він очолював райвідділ міліції, Новотроїцький маслосирзавод. І вже тоді активно підтримував розвиток спорту та був президентом ФК «Таврія». Своє теперішнє рішення вдруге «увійти в ту ж річку» бізнесмен аргументує так:

                – У чемпіонаті Херсонщини грають одразу чотири каховські команди і жодної – з Новотроїцького району. Вважаю, це неправильно. Адже колись «Таврія» була неодноразовим переможцем обласних і навіть Всеукраїнських змагань, мала неабиякі спортивні успіхи. Враховуючи, що я тривалий час працював у вашому районі на відповідальних посадах, маю тут багато знайомих, друзів і дуже люблю футбол, мені не байдужа доля «Таврії». Хочу повернути команді колишню гучну славу.

                Едуард Репілевський став президентом і головним спонсором відновленого клубу, а його директором обрано голову СК «Аматор» Енвера Рискіна.

Матеріал надано ФК “Таврія”

Подобається? Поділитись!

Facebook Twitter VK