contacts__contact contacts__contact_type_mobile
Муніципальний футбольний клуб

Кристал Херсон

Перемога за «Перемогою»…

Перший тайм матчу можна записати до активу гостей, які контролювали гру та створили кілька дуже небезпечних момпентів. І тільки прекрасна гра Максима Ковальова завадила «Перемозі» вийти вперед у рахунку. В свою чергу Максим Крутін також міг виводити вперед і Кристал. Голкіпер гостей необачно вийшов з воріт втративши м’яч. На даль удар Крутіна був не влучним.

Перша половина матчу завершилася безгольовою нічиєю .

У другому таймі Перемога таки зуміла вийти вперед. На користь гостей зіграв рикошет коли в одній з атак м’яч від Анніча відскочив прямо на ногу Валєєва – 0:1.

Вийшовши вперед гості перейшли до оборонної тактики і намагалися «зловити» Кристал на контратаці. Наші в свою чергу намагалися організувати щось схоже на штурм, але у завершальній стадії мало, що виходило. Зрештою в одній з контратак Валєєв зумів увірватися до штрафного майданчика й був збитий захисниками, арбітр без вагань вказав на позначку. Кіча зумів переграти Ковальова реалізувавши пенальті – 0:2.

Кристалу залишається провести тільки один матч у 2021 році, 27 листопада, наша команда вирушає на гру з Полтавою.

Кристал Херсон – Перемога Дніпро 0:2 (0:0)
Голи: Валєєв Р., 51, Кіча, 82 (п).