Муніципальний футбольний клуб

Кристал Херсон

Павло Мілєсін та Андрій Барладим у збірній 6 туру Другої ліги

Авторитетний спортивний сайт Sport Arena називає символічну збірну шостого туру Групи А та Групи Б регулярного Чемпіонату України серед команд Другої ліги сезону 2019/20.

Цього разу до збірної туру потрапили два гравця херсонського Кристала. Так кращим лівим захисником визнано Пала Мілєсіна, а кращим нападником Андрія Барладима.

Цитуємо сайт sportarena.com:

«Лівий захисник – Павло Мілесін (Кристал)

Стрімкість Кристалу не залишила шансів МФК Миколаїв-2 – команді, яка претендувала на місце в трійці і перед цим туром була зовсім недалеко від херсонців. У миколаївському матчі навіть захисники активно долучалися на атаки й допомагали своїм товаришам, у цьому плані відзначаємо Мілесіна, який став співавтором голів Мартяна та Гливого. Павло зараз лідирує в списку найкращих асистентів Другої ліги!

Нападник – Андрій Барладим (Кристал)

Вісім голів було в миколаївському матчі, і до доброї половини з них причетний лідер херсонських атак. Це за його безпосередньої участі Цой і Бондаренко забивали перші два м’ячі, а потім Барладим сам забив четвертий м’яч у ворота МФК Миколаїв-2, який став наслідком хорошої перепасовки з Мартяном.»

Посилання на матеріал: https://sportarena.com/football/ukraina-vtoraya-liga/mandrovskij-pukanich-knish-i-vsya-zbirna-6-go-turu/

Подобається? Поділитись!

Facebook Twitter VK