Муніципальний футбольний клуб

Кристал Херсон

Останній «млинець» у 2021 році виявився глевким

Останній матч 2021 року на думку автора (Микола Комаренко) можна не описувати.

Наша команда вирушила до доволі далекої Полтави маючи на лавці запасних тільки трьох польових гравців (не всі вони могли продемонструвати максимум через пошкодження) та запасного воротаря. В свою чергу суперник зараз перебуває «на ходу» та  окрім власного поля мав додаткову мотивацію у вигляді помсти за розгромний програш у Херсоні  з рахунком 0:6.
Протягом усього матчу Полтава мала відчутну перевагу, наша ж команда багато помилялася та втрачала м’яч. Суперник вміло використовував помилки наших гравців та ще до перерви заробив комфортну перевагу у два голи.

У другому таймі господарі закріпили свою перевагу. З цікавого слід зазначити жахливу помилку Анніча, що невдало віддавав мяч назад нашому воротарю та зрештою подарував «круглого» супернику, який в свою чергу не схибив. Звісно запамятався яскравий вихід на поле Віктора Колесника, який спочатку по факту забив у власні ворота (хоч зрештою гол і записали на гравця Полтави), а через хвилину відзначився у воротах господарів.

Кристал поступається та йде на зимову перерву.

Чемпіонат у другій лізі поновиться 26 березня 2022 року. Наша команда прийматиме на власному полі Яруд з Маріуполя.

Полтава – Кристал 4:1 (2:0)
Голи: Бужин, 10, Костенко, 44, Щербак, 75, Шмиголь, 88, Колесник, 90