Муніципальний футбольний клуб

Кристал Херсон

Особливості роботи клубу в період дії карантину

На виконання Постанов Кабінету Міністрів України, Рішення Виконкому Української асоціації футболу, рекомендацій Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів, рекомендацій медичних установ щодо запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19 “МФК “Кристал Херсон” переходить на особливий режим роботи та проходженя навчально-тренувальних зборів.

У період дії карантину і вимушеної паузи у професіональних змаганнях футболісти виконують свою роботу в частині проведення навчально-тренувальних зборів в індивідуальному режимі, а працівники, що задіяні в адміністративній роботі, за наявності практичних та технічних можливостей в режимі реального часу через Інтернет.

Зокрема, футболісти виконують розроблені тренерським складом графіки та конспекти навчально-тренувальних зборів, проходять теоретичні навчання із застосуванням комунікаційних технологій. Адже гравці повинні підтримувати фізичну форму (свій спортивний режим, достатній рівень фізичної та функціональної підготовки футболіста). Оскільки після поновлення змагань футболісти повинні відразу з’явитися у розташування клубу і брати участь у тренувальному процесі та змаганнях.

Відповідні звітні матеріали будуть опубліковані на нашому сайті у розділі Клуб — Карантин-2020 (Робота клубу).
https://www.mfckrystal.com/klub/stadion/

Окремо відеофрагменти тренувань будуть опубліковані на резервному youtube-каналі МФК Кристал ( MFCKK-2020 ):

https://www.youtube.com/channel/UCUhhdM5CwsM73SAvZH1YvgQ?view_as=subscriber

Подобається? Поділитись!

Facebook Twitter VK