Муніципальний футбольний клуб

Кристал Херсон

Михайло Лаптєв і Іван Головкін – у символічній збірній 24-го туру Першої ліги!

Два футболіста МФК Кристал увійшли до символічної збірної 24-го туру Першої ліги.

За версією офіційного партнера ПФЛ Sport Arena, до лав збірної увійшли два гравці херсонського клубу – захисник Михайло Лаптєв і півзахисник Іван Головкін.

Лівий захисник – Михайло Лаптєв (Кристал)

Складний матч для херсонців – але здобули другу в сезоні перемогу, та ще й знову над Оболонню. Сильний, хай і кризовий, суперник створив чимало труднощів для оборони господарів, були помилки й невдалі рішення. Проте Кристал проявив вольові якості – як і особисто Лаптєв. Відзначимо його в збірній туру, маючи на увазі універсалізм захисника, для якого не проблема закрити обидва фланги. Це Михайло вкидав аут, після якого Головкін видав гольову передачу під перший гол, а сам Лаптєв подавав кутовий, з якого Дмитренко забив переможний м’яч у ворота киян.

Правий півзахисник – Іван Головкін (Кристал)

Свій найкращий матч провів Головкін – оболонці так і не змогли втримати стрімкого та винахідливого херсонця. Саме Іван найшвидше зорієнтувався після вкидання з ауту, видавши гольову передачу на Вакуленка. Одноклубник міг забивати й трішки згодом в першому таймі після чергової передачі на загострення від Головкіна. А вже після перерви Іван заробив і виконав штрафний, на добиванні якого Кристал забив другий м’яч у ворота киян.

Подобається? Поділитись!

Facebook Twitter VK