Муніципальний футбольний клуб

Кристал Херсон

МФК Кристал у результативному матчі програв Агробізнесу

Команда Едуарда Хаврова на виїзді поступилась клубу з Волочиська – 2:4.

З перших хвилин у складі гостей вийшов новачок – голкіпер Валерій Восконян. Але матч розпочався…з заміни – схоже, що якісь проблеми зі здоров’ям виникли у Лаптєва, тому ще до стартового свистка його змінив Євген Терзі, для якого цей поєдинок також став дебютним у складі херсонців.

На початку зустрічі команди обмінялись непоганими моментами. Спершу стріляв Барладим, який уникнув офсайду – повз ворота. Далі з близької відстані завдав удару Цой, але Артим впорався. У господарів непогано з-за меж штрафної пробив Микола Когут – м’яч пролетів повз стійку. Незабаром Семенець головою завдав потужного удару – классно зіграв Восконян, який перевів м’яч на кутовий.

Кристал відповів штрафним від Семенини – начебто, ніхто, включаючи Малиша, не зачепився за м’яч, тому Артим був змушений капітулювати. Проте за рішенням арбітра гол не було зараховано. А на 33-й хвилині Гагун отримав передачу від партнера, зблизився з Восконяном і пробив у кут – 1:0. Відразу з дальної відстані пальнув Барладим – над поперечкою. А тайм завершив сильний удар від Семенця, який відбив Восконян.

По перерві Кристал вийшов з великим бажанням – це було помітно по діям гравців, а результат не забарився. Гості провели потужну атаку за участю Цоя, Семенини і Барладима – Андрій вже у штрафній відіграв на Гливого, а Іван технічно пробив у дальній кут, де від стійки м’яч опинився у воротах! 1:1!

Агробізнес відповів ударом Груші – над поперечкою. А гості скористались жахливою помилкою Курило, який вибивав м’яч і влучив у Цибульського: сфера опинилась у Семенини, а досвідчений хавбек не залишив шансів Артиму – 2:1!

Агробізнес швидко міг зрівняти рахунок після помилки захисників, але Черненко з вбивчої позиції пробив легко і до рук Восконяна. Господарі тиснуть й далі – Гагун, Петров та Микола Когут з близької відстані не забивають, гості чекають шанс у контратаках. І все ж натиск спрацював – Семенюк опинився на гарній позиції і пробив у кут воріт. А за хвилину Микола Когут розірвав оборону передачею на Гагуна, який потужно пробив у ближній кут воріт Восконяна – 3:2. А вже у кінці гри Черненко виконав навіс з флангу, який перервав Малиш – за рішенням арбітра, центрбек підіграв собі рукою. Сам Черненко і виконав судівський вирок, перегравши Восконяна – 4:2.

Агробізнес – МФК Кристал – 4:2 (1:0)
Голи: Гагун, 33, 75, Семенюк, 74, Черненко, 87 (пен.) – Гливий, 50, Семенина, 57.

Агробізнес: Артим, Слотюк (Дідик, 64), Косовський (Семенюк, 64), Когут М. (Захарченко, 78), Курило, Черненко, Гагун, Груша, Когут І. (Иванченко, 90+1), Юхимович, Семенець (Петров, 63). Запасні: Іванченко, Семенюк, Дідик, Захарченко, Палюх, Петров. Головний тренер: Олександр Чижевський

МФК Кристал: Восконян, Крутін, Жовтюк, Малиш, Лаптєв (Терзі, 0), Кучер, Цой (Бондаренко, 57), Семенина, Цибульський (Мартян, 88), Гливий, Барладим (Головкін, 71). Запасні: Герасименко, Бондаренко, Головкін, Мартян, Клюєв, Черкашенко, Швед, Карась. Головний тренер: Едуард Хавров.

Попередження: Гагун, 84 – Цибульський, 72.

Офіційні дані будуть звірені згідно протоколу арбітра.