Муніципальний футбольний клуб

Кристал Херсон

МФК Кристал на виїзді програв Альянсу

Долю гри вирішив гол Пісного наприкінці гри – 1:0.

Після розгромної поразки у дербі з Миколаєвом, херсонці вдались до змін у складі. З перших хвилин вийшли Карась, Гливий, Восконян і Бородай.

Альянс з перших хвилин прагнув забити швидкий гол, але щодо по-справжньому гольових моментів, то слід відзначити удар Піднебенного. Але найкращий шанс у першій половині матчу було створено завдяки скидці К. Ярошенко і пострілом Зубкова, який відбив Восконян. Що ж до Кристала, то особливих моментів, крім декількох стандартів, херсонці не створили.

У такому ж повільному темпі продовжився і другий тайм. Але все ж більш близькими до взяття воріт були підопічні Юрія Ярошенка, які прагнули привітати свого коуча з днем народження. В. Шарай, Сидоренко, К. Ярошенко – все це не тягнуло на гол. В свою чергу, спрацювали заміни,, які пришвидшили темп гри. І спершу Пісний з близької відстані не переграв Восконяна, то за кілька хвилин С. Шарай відпасував на Сидоренка, а той віддав Пісному, який на замасі прибрав захисника і поцілив під поперечку – 1:0.

Альянс (Липова Долина) – Кристал (Херсон) – 1:0

Гол: Пісний, 76

Альянс (стартовий склад): Важинський, Пісний, Пікуль, Мєдвєдєв, Рогозинський, Лебеденко, К.Ярошенко, Піднебенний, Агапов, В.Шарай, Зубков. Запасні: Литвиненко, Єфанов, Шевченко, Осадчий, Меженський, Лучик, С.Шарай, Сидоренко, Шпиренок. Головний тренер: Юрій Ярошенко.

Кристал (стартовий склад): Восконян, Лаптєв, Малиш, Карась, Крутін, Цой, Бородай, Мартян, Чернишов, Гливий, Барладим. Запасні: Герасименко, Барський, Головкін, Кучер, Бондаренко, Клюєв, Терзі. Директор клуба: Сергій Шевцов.