contacts__contact contacts__contact_type_mobile
Муніципальний футбольний клуб

Кристал Херсон

Максим Крутін: «Сподіваюсь, що часи потрясінь вже в минулому»

Один з основних гравців херсонського Кристала Максим Крутін поділився думками про власні та командні виступи у поточному чемпіонаті

– Максиме, сьогодні тебе можна назвати одним з лідерів херсонського Кристала. Погоджуєшся з цим твердженням?

– Не можу коментувати подібні оцінки, бо сам не маю на них права. Нехай подібне оцінюють тренери та вболівальники. Я в свою чергу буду в кожному матчі викладатися на максимум щоб принести якомога більше користі команді.

– За «часів Вадима Євтушенка» ти не часто з’являвся на полі. Чому?

– Так вийшло, що я був достатньо тривалий час травмований коли Вадим Анатолійович прийняв команду. Не зміг повноцінно взяти участь у тій нетривалій підготовчій частині, що була. Знову ж таки скажу, що кому грати, а кому ні визначає саме головний тренер і в випадку зі мною це було рішення тренерського штабу.

– В останніх матчах ти виходиш на поле з капітанською пов’язкою. Відчуваєш підвищену відповідальність?

– Насправді капітан Кристала досвідчений Микола Жовтюк, а я віцекапітан. В останніх матчах Микола не зміг взяти участь, тому зараз пов’язка в мене.

Звісно, це велика честь і підвищена відповідальність виходити на поле з капітанською пов’язкою яку тобі довірила команда, це мотивує мене ще більше.

– Ти зараз виступаєш на зовсім новій для себе позиції. Чому так сталося? Важко було на ній адаптуватися?

– Так моя «рідна» позиція крайній лівий захисник, але тренерський штаб вирішив спробувати мене на проблемній позиції «під нападниками». Певний період адаптації звісно був, та й зараз він напевне триває. Думаю, що можу й мушу грати на цій позиції  значно більш ефективно.

– Кристал показує невтішні результати. Чому не вдається виступати краще?

– На жаль це так. І від цього нам усім дуже прикро. Хотілося б виступати набагато краще і частіше радувати вболівальників. Щодо причин, то вони мені здається очевидні. У команди перед стартом чемпіонату змінився тренерський штаб і 90% складу, прийшло багато молодих гравців для яких це перший досвід гри у «дорослому» футболі. Часу проводити підготовку просто не було. Зігруємося по ходу чемпіонату. Звісно, така ситуація не сприяє гарним результатам, але ми стараємося у кожному матчі. Так допускаємо дуже багато помилок, і вчимося на них. В деяких матчах могли б набирати очки, але то не вистачало якогось фарту або втручалися інші обставини на зразок не зарахованого чистого голу та інше… Як би не було, а результат в першу чергу залежить від нас і до кінця першої частини чемпіонату ще залишилось кілька матчів  в яких будемо намагатися здобути максимальний результат.

– Яким бачиш майбутнє команди?

– Сподіваюсь, що часи потрясінь вже в минулому й команда в зимову перерву зможе провести повноцінну підготовку та підсилитися. Розумію, що вболівальники чекають від нас значно кращих результатів, зрештою ми граємо саме для них. Тому зробимо все можливе, щоб радувати їх перемогами ще в цьому році й закладемо під час перерви гарний фундамент, щоб перемагати й в майбутньому.

Подобається? Поділитись!

Facebook Twitter VK