Муніципальний футбольний клуб

Кристал Херсон

Кубок України: «Кристал» поступився «Дінзу» по пенальті

Херсонський «Кристал» у рамках першого попереднього раунду розіграшу Кубка України приймав на власному полі «Діназ» з Вишгорода. Футболісти гостей виступають у групі “А” Другої ліги.
Деякі беззаперечні гравці основного складу Кристала залишилися у цьому матчі на лаві запасних (Цой, Жовтюк, Гливий). Тренерський штаб «зелено-синіх» провів ротацію складу без якої важко було б пройти важку дистанцію найближчих двох тижнів.

Гра у першому таймі була рівною, команди загрожували воротам одна одної переважно з дальніх дистанцій та все ж відкрити рахунок вдалося саме нашій команді. Павло Мілєсін завдав удару метрів з 30-ти, воротар «Діназу» не зафіксував м’яча, а Андрій Барладим першим був на добиванні. Це вже п’ятий м’яч Барладима у цьому сезоні.

У другому таймі на полі з’явився Сергій Цой. Таким чином Едуард Хавров намагався підсилити позиції у центрі поля, адже для Віталія Кірєєва, Дмитра Бонларенко та Володимира Кучера цей матч складався доволі не вдало. Кристал загалом виглядав краще за суперника у першій половині другого тайму, але ближче до завершення матчу гості котрим втрачати було нічого перехопили ігрову ініціативу та зрештою спромоглися на взяття воріт. Йшла остання хвилина другого тайму. Вкидання ауту та хаос у захисті призвели до точного удару Дмитра Прими, що вийшов на заміну буквально дві хвилини тому – 1:1.

Відразу згадався сюжет тогорічного кубкового матчу проти “Агробізнесу”, але тепер у ролі команди, що врятувалася на останніх хвилинах був суперник “Кристала”.

Два додаткові тайми пройшли загалом за повної переваги “Кристала”, але до реальних загроз воротам гостей справа так і не дійшла і на команди очікувала серія післяматчевих одинадцятиметрових ударів, де сильнішими виявитися футболісти «Діназу» – 4:2.

Гості не реалізували лише один свій удар з позначки (повз ворота), а у кристалівців схибили Барладим та Кучер.

Вже у суботу, 24 серпня Кристал у «матчі лідерів» зустрінеться на власному полі з криворізьким Гірником. Початок матчу о 17:00.

«Кристал» (Херсон) — «Діназ» (Вишгород, Київська обл.) — 1:1 (1:0), по пенальті — 2:4
Голи: Барладим (43) — Прима (89).

«Кристал»: Сидоренко, Мілєсін, Малиш, Лаптєв, Решетов (Крутін, 90+3), Кучер, Кірєєв (Цой, 57), Бондаренко (Гливий, 72), Мартян (Черкашенко, 111), Апостолюк, Барладим (к). Запасні: Герасименко, Жовтюк. Тренер: Едуард Хавров.

«Діназ»: Крикнін, Крохмаль, Корєшков, Волошин, Гарбар, Петренко (к) (Авдалян, 52, Марченко, 102), Ічанський, Бриженко, Бовтрук (Чернишов, 68), Липовий (Прима, 89), Каркошкін. Запасні: Крупниченко, Капанистий. Тренер: Володимир Бондаренко.

20 серпня. Херсон. Стадіон «Кристал». 1 100 глядачів. Арбітр — Поліщук М.П. (Кривий Ріг), асистенти арбітра — Башкіров Д.Є. (Донецька обл.), Можарівський М.Р. (Одеса), четвертий арбітр — Марулін С.Ю. (Херсонська обл.), спостерігач арбітражу — Маньковський О.Ю. (Одеса). Делегат УАФ — Калита М.Г. (Миколаїв). Попередження:Апостолюк (9), Кучер (29), Решетов (81), Мартян (85) — Крохмаль (1), Авдалян (55), Ічанський (75).
Вилучення: Крохмаль (118, друге попередження).

“Кристал” – “Діназ” 1:1 (по пен. 2:4). Огляд