Муніципальний футбольний клуб

Кристал Херсон

Кристал здобуває вольову перемогу в Одесі

Кристал серед тижня вирушив на матч з другою командою одеського “Чорноморця”, яка видала непогану серію з трьох матчів без поразок, зігравши тричі у безгольову нічию. “Кристал” у свою чергу в попередніх трьох матчах незмінно пропускав першим, в одному з яких поступився, а у двох інших здобув вольові перемоги.

Кристалівці й цього разу пропустили першими, щоправда, перед цим маючи кілька хороших нагод відзначитися. Спершу Апостолюк зіграв на добиванні після подачі кутового, але захисники заблокували цей удар, а згодом Цой з лету вдало спіймав м’яч на ногу, голкіпер гостей виручив.

“Чорноморець” у свою чергу скористався чи не єдиним своїм шансом у першому таймі. Варакута сильно вибив м’яча вперед Цой з Карасем програли верхову боротьбу, “круглого” підхопив одесит Шторгін та обігравши Жовтюка пробив повз Сидоренка. Здавалося, що м’яч вже у воротах, але у карколомному стрибку Лаптєв зумів дістати його й перевести у поперечину, а через секунду прийняти на себе й добивання, втім нічого не зміг вдіяти Михайло після повторного добивання від Владислава Цуркана — 1:0.

Повторення сценарію попередніх трьох матчів вимагало від наших футболістів активізації атакувальних дій, а зробити це було вкрай не просто оскільки господарі майже всією командою відійшли на власну половину поля створюючи щільність у захисті причому іноді не цураючись діяти відверто грубо. Основна загроза воротам Варакути йшла після стандартів, які традиційно виконував Сергій Цой. Саме капітан “Кристала” зрештою й зрівняв рахунок ще до перерви. В пригоді став штрафний удар, який заробив Андрій Барладим. Сергій Цой підійшов до м’яча та вгатив його під поперечину, саме в той кут де й стояв голкіпер “Чорноморця” — 1:1. Йшла остання хвилина першого тайму.

Другий тайм вже вкотре видався для “Кристала” більш вдалим. Надійна гра в захисті та вдалі дії в атаці стали запорукою перемоги. І знову творцем голу став Сергій Цой. Капітан вдало зіграв у відборі біля карного майданчика одеситів та видав хорошу передачу на Апостолюка. Владислав обіграв захисника та пробив по воротах, м’яч зрикошетивши від захисника влетів за призначенням – 1:2.

Свій шанс забити та закріпити перевагу “Кристала” мав Барладим, але на виручку господарям прийшла стійка воріт.

“Кристал” перемагає та продовжує лідирувати у групі “Б”. Наступний матч відбудеться вже у неділю, 13 жовтня, коли “зелено-сині” прийматимуть на власному полі “Реал Фарму”. Початок матчу о 13:00.

“Чорноморець-2” (Одеса) – “Кристал” (Херсон) 1:2 (1:1)