Муніципальний футбольний клуб

Кристал Херсон

Кристал здобуває розгромну перемогу над сусідами з Миколаєва

Весь перший тайм «Кристал» не міг зламати опір сусідів з Миколаєва. Але, в компенсований час херсонці все ж повели у рахунку. Цой зі штрафного у центральному колі (Куксенко збив самого ж Цоя, отримавши жовту картку) подав в район 11-метрової позначки, голкіпер зіграв на виході, але Кірєєв красивим ударом в дотик по дузі переправив м’яч в сітку – 1:0.

Другий гол відбувся в середині другого тайму. І знову все почалося зі штрафного: довгою передачею зі своєї половини в гру м’яч ввів Цой, далі Барладим зіграв в «стінку» з Мілєсіним через правий фланг і впритул «розстріляв» голкіпера – 2:0. Цой подав кутовий, який призвів до наступного успіху: після «доставки» на ближню стійку м’яч завдяки зусиллям Малиша «просочився» далі, і Жовтюк також вразив ціль впритул – 3:0.

А вже на останніх секундах «Кристал» класично розіграв вихід «три в три”. Передача з центру на правий фланг, простріл Гливого на протилежний і замикання Мартяна – 4:0.

“Кристал” Херсон – “Миколаїв-2” 4:0 (1:0)