Муніципальний футбольний клуб

Кристал Херсон

Кристал здобув вольову перемогу над Таврією

Статус фаворита у матчі проти Таврії ледь не зіграв з футболістами Кристала злий жарт.
З перших хвилин у діях кристалівців відчувалася певна розслабленість, в свою чергу гравці Таврії діяли самовіддано. Слід зазначити, що всі свої перемоги у цьому сезоні сімферопольці здобули саме на власному полі.
Холодним душем для гостей став пропущений вже на 11 хвилині гол. Владислав Сидоренко припустився позиційної помилки вийшовши з воріт необачно далеко, чим скористався Макарченко перекинувши нашего голкіпера – 1:0.
Пропустивши гол кристалівці активізувалися попереду, почали створювати моменти. Найреальніші нагоди забити втратив Апостолюк пробивши двічі вище воріт з вигідних позицій, інші удари херсонців
приходилися у голкіпера. Перша частина матчу завершилася за переваги Таврії у рахунку.
Другий тайм очікувано пройшов за переваги Кристала, майже відразу по перерві наша команда змогла зрівняти рахунок. На допомогу прийшов стандарт. Цой виконав подачу, а Малиш завдав точного удару головою – 1:1.
Кристал грав не перемогу продовжуючи тиснути на ворота господарів, ті всіма силами захищалися. Окрім футболістів Таврії, головним “ворогом” кристалівців був значний брак у передачах, що зводив нанівець атакувальні потуги команди.
Та всеж таку очікувану і необхідну перемогу було здобуто.
В одній з атак Корякін після передачі від Мілєсіна, пробив по воротах, голкіпер відбив, але першим на добиванні був Барладим – 1:2.
Наступний матч Кристал проведе вдома, 5 жовтня проти команди Авангард-2 Краматорськ. Початок матчу о 15:00.

Таврія Сімферополь – Кристал Херсон 1:2 (1:0)
Голи: Макарченко, 11, Малиш, 50, Барладим, 79