Муніципальний футбольний клуб

Кристал Херсон

Кристал зазнає першої домашньої поразки у чемпіонаті

Матч проти “Гірника” був для херсонців 11 домашнім у цьому сезоні. Всі попередні матчі завершилися перемогою Кристала.

Поєдинок розпочався з активних дій обох команд. Кристал мав непоганий момент коли Цой подав з лівого флангу кутовий, м’яч потрапив до Карася і Микита пробив з розвороту повз ворота.

Гірник відповів схожим моментом. Небезпека прийшла також після подачі кутового, але перебуваючи у вигідній позиції нападник Гірника не влучив по м’ячу.

Поступово на полі почала вимальовуватися перевага гостей. Гірники більше та гостріше атакували та зрештою відкрили рахунок на 32 хвилині. Чергова подача кутового завершилася точним ударом головою від Кателіна — 0:1.

У Кристала в першій половині матчу відверто нічого не виходило, велика кількість браку у передачах зводила нанівець усі атакувальні потуги херсонців. Та все ж шанс відігратися ще до перерви у Кристала був. Корякін з правого флангу виконав навісну передачу до штрафного майданчика гостей, де Ілля Шевцов перебуваючи у вигідній позиції по центру воріт завдав неточного удару головою.

Другий там кристалівці розпочали більш активно, взяли м’яч під контроль, а гості у свою чергу відповідали небезпечними контратаками.У цей переломний період свою вагому роль зіграли заміни. Лава запасних у Гірника виявилася набагато “довшою” ніж у Кристала. В складі нашої команди була низка вагомих кадрових втрат. Через перебір жовтих карток не змогли взяти участь у матчі Станіслав-Нурі Малиш та Євген Меженський, травму на тренуванні отримав Віктор Мартян. По справжньому посилити гру міг тільки Брижчук який зрештою і змінив на полі Павла Корякіна. У свою чергу Геннадій Приходько освіжив гру своєї команди цілою низкою замін, що зрештою призвело до результату. Микола Жовтюк віддав неточну передачу на Барладима, Андрія випередив гравець Гірника, м’яч переадресували на лівий фланг звідки відбулася подача до штрафної площі Кристала, де Фетісов головою скинув м’яча на ногу набігаючому Кателіну, що й зробив дубль — 0:2.

Ситуація для херсонців стала надскладною, наша команда пішла вперед ще більшими силами. Дещо освіжив гру в нападі Антон Брижчук, якому вдалося виконати кілька обіграшів суперника один в один. Одного разу Антон завдавав удару по воротах, але воротарю Гірника Дмитру Чернишу особливих складнощів це не склало. Найреальнішу нагоду відіграти бодай один гол втратив Шевцов. Після подачі з флангу від Ігнатьєва, Ілля ударом головою влучив у поперечину.

Крапку у матчі поставив Бука коли замкнув прострільну передачу з лівого флангу 0:3.

Перша втрата очок у сезоні виявилася для Кристала напрочуд болючою. Поразка від прямого конкурента відкидає нашу команду від другого місця. Попереду ще два надскладні матчі у Запоріжжі проти Металурга та у Херсоні проти Миру. Будемо сподіватися, що кристалівці віднайдуть свою гру та повернуться у боротьбу за найвищі місця.

Чекаємо всіх вболівальників на стадіоні. Підтримка херсонців дуже важлива для команди!

МФК “Кристал” Херсон — “Гірник” Кривий Ріг 0:3 (0:1)
Голи: Кателін, 32, 52, Бука, 82

Кристал Херсон – Гірник Кривий Ріг 0:3. Огляд