contacts__contact contacts__contact_type_mobile
Муніципальний футбольний клуб

Кристал Херсон

Кристал завершив сезон нічиєю з Нивою

Команди агресивно розпочали поєдинок, тому гострих моментів не довелось довго чекати. І якщо Проців не переграв Солдатенко у ближньому бою, то Ходаковський зумів добити м’яча у сітки післи скидки Логінова – 1:0!

Нива зуміла відігратись до кінця тайму – це Дворовенко навісив з лівого флангу, а Кисленко проштовхнув сферу повз голкіпера господарів. 1:1.

Другий тайм видався зовсім неспішним. Найбільш яскраві епізоди почали відбуватись вже у кінці матчу. У гостей міг забити Кисленко, Кристал же не реалізував свій шанс – маємо на увазі епізоди за участі Кателіна і Біденка.

1:1 – Кристал завершує Першу лігу нічиєю і понижується у класі. Команда з Херсону не змогла зберегти прописку у Першій лізі, здобувши лише 13 очок в 30 турах.

Кристал (Херсон) – Нива (Тернопіль) – 1:1

Голи: Ходаковський, 19 – Кисленко, 34