Муніципальний футбольний клуб

Кристал Херсон

Кристал з перемоги стартує у Кубку Криму — 2020

Кристал у першому турі Кубка Криму — 2020 переміг сімферопольську Таврію.

Наша команда провела потужний перший тайм, де мала цілковиту ігрову та територіальну перевагу.

Першим голом Кубка відзначився Барладим. Отримавши біля штрафної суперника передачу від новачка Кристала Ігоря Семенини Андрій обіграв захисника та точно пробив у кут — 0:1.

Другий гол на рахунку Жовтюка, який забив у класичній для себе манері. Микола влучно замкнув подачу Серія Цоя з кутового — 0:2.

На жаль не обійшлося у першій половині зустрічі і без пропущеного голу у ворота кристалівців. Воронченко пробив штрафний метрів з 25-ти, Ярослав Герасименко невдало відбив цей удар перед собою, де вже на добиванні чатував Шарабура — 1:2.

Другий тайм Таврії вдалося вирівняти гру. Сімферопольці навіть частіше володіли м’ячем, та створювали тиск на ворота Кристала, але до небезпечних моментів справа не доходила, так само як і гравці нашої команди.

Відмітимо, що у матчі проти Таврії участь взяли всі троє гравців-новачків. Семенина відзначився результативною передачею, Шестіпалов доволі вдало діяв у середині поля, зробивши чимало відборів м’яча, а Барський вийшов на поле в останню десятихвилинку та в цілому відіграв надійно.

Наступний матч Кристал проведе 4 березня, проти новотроїцької Таврії. Початок матчу о 10:00.

Таврія Сімферополь — Кристал Херсон 1:2 (1:2)
Голи: Шарабура, 39, Барладим, 14, Жовтюк, 27