Муніципальний футбольний клуб

Кристал Херсон

“Кристал” впевнено долає вдома “Нікополь”

“Кристал” приймав “Нікополь” у якості явного фаворита. Наша команда впевнено лідирує у Чемпіонаті, а гості хоч і підсилилися у літнє міжсезоння стартували у цьому сезоні не дуже вдало.

Матч очікувано розпочався за переваги кристалівців. Наша команда впевнено заволоділа м’ячем та вже на 7 хвилині відкрила рахунок. Барладим вже у штрафному майданчику “Нікополя” відпасував на Мартяна і Віктор спокійно переправив “круглого” у ворота — 1:0.
Автор голу через пошкодження на жаль покинув поле ще у першому таймі, Віктора замінив Володимир Кучер.

Гості не заважаючи на мінімальний відсоток володіння “м’ячем” мали нагоду відзначитися, коли заробивши небезпечний штрафний Мандровський пробив поруч зі стійкою.

Кристал мав ще декілька напівнагод щоб подвоїти рахунок, але до перерви рахунок так і не змінився.

Другий тайм гості розпочали доволі активно. Спершу лідер атак нікопольчан Мандровський після масованої атаки непогано пробив з лінії штрафної площі, а пізніше Сидоренко впевнено відбив небезпечний удар зі штрафного.

Атакувальний запал “Нікополя” поступово згасав, а на 55 хвилині “Кристал” зусиллями Жовтюка рахунок подвоїв. Микола першим зорієнтувався у штрафній площі після подачі кутового від Цоя — 2:0.
У другому таймі слід згадати не зарахований через сумнівне положення поза грою гол Гливого та звісно гол Павла Корякіна, який вийшов на поле буквально за 5 хвилин перед тим як відзначитися. Віталій Кірєєв довгою передачею з глибини поля вивів Корякіна віч-на-віч з воротарем гостей, Павло хоч і мав змогу віддавати на вільного Барладима все ж вирішив завдати удару сам — 3:0.

Хоч Кристал і переміг свого суперника з розгромним рахунком, головний тренер команди Едуард Хавров залишився незадоволеним якістю гри, акцентувавши увагу на тому, що в діях футболістів було забагато браку. Крім того налаштування на матч було недостатнім.

Попереду у “зелено-синіх” важка поїздка у Суми, де приймає суперників “Альянс” з Липової Долини. “Альянс” хоч і проводить у ПФЛ лише перший сезон, впевнено закріпився серед лідерів здобуваючи одну перемогу за іншою. Команда з липової долини наразі перебуває на другому місці відстаючи від Кристала на 5 очок. Нас очікує матч з традиційними штампами “битва лідерів” та “гра за шість очок”.

Кристал Херсон – Нікополь 3:0 (1:0)
Голи: Мартян,5, Жовтюк, 55, Корякін, 85,