Муніципальний футбольний клуб

Кристал Херсон

“Кристал” вперше в сезоні поступається на власному полі

Довгоочікуване дербі Херсонщини стало для кристалівців справжньою катастрофою. Ще до початку матчу “Кристал” втратив через пошкодження цілий ряд ключових виконавців. До Кучера та Бондаренко додався Микола Жовтюк ще й Малиш пропускав цей матч через перебір жовтих карток.

Втративши обох основних центральних захисників Едуарду Хаврову довелося імпровізувати. Так у центрі захисту з’явилися Карась та Лаптєв, які провели вкрай невдалий матч. Саме помилки центральних захисників призвели до двох взяттів воріт Ярослава Герасименко.

“Кристал” двічі пропустив у другому таймі, але все могло розпочатися набагато раніше. На 34 хвилині просте вкидання ауту до карного майданчика стало несподіванкою для Михайла Лаптєва, який програвши позицію супернику був змушений фолити. Арбітр без вагань призначив пенальті, виконувати який взявся капітан гостей Махнєв, але переможцем з цієї дуелі вийшов саме голкіпер “Кристала” Герасименко.

З початком другого тайму “Кристал” отримав ще один тривожний дзвіночок, коли неточна передача Мартяна на Цоя призвела до втрати м’яча і гості у дві передачі при повному потуранні захисників вивели Бафталовського на побачення з Герасименком, але й тут наш голкіпер зіграв вдало вибивши м’яча з під ніг форварда “Енергії”.
Та все ж новокаховчани свого досягли. Довга передача з глибини поля на хід все тому ж Бафталовському завершилася взяттям воріт. Форвард “Енергії” виявився швидшим за Карася, залишивши останнього за спиною, увірвався до штрафного майданчика та влучно пробив – 0:1.

Другий м’яч “Кристал” пропустив після неточної передачі Лаптєва на Кірєєва. Гості перехопили м’яча, вивівши «свіжого» Комісара віч-на-віч з Герасименком і той подвоїв перевагу «енергетиків».

Повна неспроможність “Кристала” у захисті погіршувалася тотальною відсутністю моментів попереду. За весь матч “Кристал” майже не завдавав ударів по воротах суперника, нападники не чіплялися за м’ячі, а спроби атакувати другим поверхом не мали шансів на успіх зважаючи на перевагу гостей у зрості.

Матч проти “Енергії” наочно продемонстрував залежність вдалої гри “Кристала” від кількох ключових футболістів та відсутність надійної лави запасних. У повній мірі справдилися невтішні прогнози, що разом з втратою Малиша (дискваліфікація) та Жовтюка (пошкодження) “Кристал” лишився не лише захисту, а й нападу…

Наступну гру “Кристал” проведе 16 листопада у Нікополі, залишається побажати травмованим футболістам скорішого одужання й участі у двох заключних матчах сезону. Вся боротьба ще попереду!

“Кристал” Херсон – “Енергія” Нова Каховка 0:2 (0:2)
Голи: Бафталовський, 55, Комісар, 70.
На 35 хвилині Махнєв не реалізував пенальті (воротар)