Муніципальний футбольний клуб

Кристал Херсон

Кристал вдома програв ВПК-Агро

Херсонці зазнали ще однієї поразки у Першій лізі.

Вже на старті гри гості заволоділи перевагою та створили два небезпечних моменти – і якщо Шмигельський з близької відстані запустив м’яча над поперечкою після передачі Тищенко, то вже у наступній атаці все той же Тищенко розкрутив Чернишова та виконав простріл, який у власні ворота переправив Барський.

Утім, автогол від оборонця Кристала не зіпсував загальну картину гри. Господарі продовжували працювати за своїм планом, але ось до небезпечних моментів справа не доходила. Інше діло – моменти від гостей. Активними були Кіча та Тищенко, який декілька разів перевіряв пильність Восконяна.

А ось кінцівка тайму видалась на користь Кристала. Сперу пішли в хід “стандарти” Семенини – Ігор виконав декілька небезпечних подач, які завершились метушнею у воротарському майданчику, а ще одна подача завершилась точним ударом від… Барського! Дебютний гол центрбека у складі Кристала!

Другий тайм обіцяв бути цікавим – так і вийшло. Розпочалось все з моменту Удода – Восконян відбив постріл Тищенка прямо на Михайла, але гравець ВПК-Агро запустив сферу над поперечкою. Поза увагою залишаємо моменти з арбітражем пані Козорог, яка прийняла позицію справжної англійської реферки і дозволяла грати у більшості епізодів.

Кристал міг забивати на 65-й хвилині – подвійний сейв на рахунку Бубенцова після ударів Бондаренко. Ще двічі стріляв Семенина, але вище воріт. А ось на 85-й хвилині гості реалізували свій шанс. Знову взяв ініціативу на себе Тищенко після передачі екс-гравця Кристала Мілєсіна – вінгер прострілив у воротарський, рикошет від захисника господарів, Восконян опинився у “мертвій” зоні від м’яча, а дальній стійці передачу завершив Будняк – 1:2.

Перша ліга. 14-й тур

Кристал (Херсон) – ВПК-Агро (Магдалинівський р-н) – 1:2 (1:1)

Голи: Барський, 45 – Барський, 6 (автогол), Будняк, 86

Кристал (стартовий склад): Восконян, Малиш, Барський, Чернишов, Крутін, Терзі, Цибульський, Бондаренко, Мартян, Семенина, Барладим. Запасні: Герасименко, Муравйов, Кучер, Цой, Ольховіков, Карась, Головкін, Гливий, Клюєв. Директор: Сергій Шевцов.

ВПК-Агро (стартовий склад): Бубенцов, Красов, Сидоренко, Яременко, Смірнов, Шаповалов, Будняк, Тищенко, Кіча, Шмигельський, Удод. Запасні: Шеліхов, Мілєсін, Білий, Ляшенко, Шарко, Донгаузер, Васильєв. Головний тренер: Сергій Соловйов.