contacts__contact contacts__contact_type_mobile
Муніципальний футбольний клуб

Кристал Херсон

Кристал – Суми розійшлись нічиєю

Минулої неділі Муніципальний футбольний клуб Кристал провів домашню гру із суперником ФК Суми з одноіменного міста.

Матч розпочався рівносильно, обидві команди порівну володіли м’ячем та обмінювались моментами. Херсонці періодично насідали на половину поля суперника та після 20 хвилин гри правий півзахисник зелено-синьо-білих Іван Козак отримав травму стегна, тож його прийшлось замінити, що, за словами тренера Юрія Куліша, значно вплинуло на хід гри.

Після “сухого” першого тайму, на другий команди вийшли із більш войовничим настроєм, що відбилося на грі. Оборона обох команд показала майстерність, а ось зуби атаки херсонські трибуни так і не побачили. В результаті маємо 0-0 та по 1 турнірному балу командам.