contacts__contact contacts__contact_type_mobile
Муніципальний футбольний клуб

Кристал Херсон

“Кристал” – “Суми”.Анонс

08 серпня відбудеться матч 3-го туру Чемпіонату України з футболу серед команд Другої ліги між командами “Кристал” Херсон та “Суми”. Матч відбудеться на центральному стадіоні міста о 18:00 за присутності глядачів.

ІСТОРІЯ ПРОТИСТОЯНЬ

У чемпіонатах України “Кристал” двічі грав проти команд з Сум. Було це в сезоні 2011/12. Матч першого кола ПФК “Суми” – “Кристал” Херсон 6.08.2011 в Сумах закінчився мінімальною перемогою господарів(пенальті), а в матчі другого кола 5.11.2011 херсонці першими відкрили рахунок, в кінці першого тайму Андрій Барладим ударом головою відправив м’яч у ворота сумчан. На самому початку другого тайму гості зрівняли рахунок, реалізувавши пенальті і в середині тайму відзначилися ще один раз.

Якщо в Чемпіонатах України суперники зустрічались двічі, то в чемпіонатах СРСР це було частіше. Команда майстрів в Сумах була створена в 1960 році, в різний час називалася “Авангард”, “Спартак”, “Фрунзенець” і “Автомобіліст”. Урік створення команди майстрів в Сумах(1960 рік) і відбулося перше протистояння.

22 квітня місцевий “Авангард” переграв херсонський “Спартак” 2:0. Всього ж команди зіграли один проти одного 37 матчів.

Інформацію підготував Дмитро Афанасьєв

Подобається? Поділитись!

Facebook Twitter VK