Муніципальний футбольний клуб

Кристал Херсон

Кристал розписав бойову нічию з “Балканами”

“Кристал” проводив у Одесі вже третю з чотирьох ігор літнього міжсезоння. Суперник — представник Першої ліги “Балкани”.
Матч розпочався на зустрічних курсах в обопільних атаках. В одній з затяжних позиційних атак номінальним господарям вдалося забити гол. Подача на дальню стійку завершилася влучним ударом повз Ярослава Герасименко — 1:0.

Буквально за дві хвилини кристалівцям вдалося рахунок зрівняти. Малиш виконав бездоганну довгу передачу на хід Барладиму, а Андрій вийшовши віч-на-віч з воротарем спокійно переграв опонента — 1:1.
Під кінець першої половини зустрічі “Кристал” вийшов вперед у рахунку. Мартян опинився у потрібному місці дочекавшись невдалого скидання м’яча захисником голкіперу. Віктор підхопив “круглого” та влучно пробив — 1:2.

У другому таймі “Кристал” примудрився пропустити майже поспіль два м’ячі у власні ворота. Дві обрізки на чужій половині поля призвели до двох результативних контратак суперника — 3:2.
Все ж “Кристал” знайшов в собі сили відігратися. Дмитро Бондаренко, що перебуває у нашій команді на перегляді отримав хорошу передачу від Сергія Цоя, увірвався до карного майданчика “Балкан” та був збитий захисником. Арбітр призначив пенальті, який реалізував Сергій Цой — 3:3.
Підсумок — результативна бойова нічия з представником першої ліги.

“Балкани” Зоря – “Кристал” Херсон 3:3 (1:2)
Голи: Балкани, 10, Барладим, 12, Мартян, 41, Балкани, 58, Балкани, 64, Цой, 73 (пен).