contacts__contact contacts__contact_type_mobile
Муніципальний футбольний клуб

Кристал Херсон

Кристал поступився Кремню

Херсонський МФК Кристал зазнав першої поразки після дебюту у професіональних змаганнях. Після двох перемог у Кубку та Чемпіонаті наша команда поступилася на виїзді Кременю з Кременчука.

Херсонці готувалися до того, що господарі підуть в атаку великими силами вже з перших  хвилин, проте втримати власні ворота у недоторканості не вдалося. Вже на 8 хвилині Микола Жовтюк вимушений був порушити правила поблизу штрафного майданчика Кристала, арбітр призначив штрафний удар. До м’яча підійшов Степанчук та розіграв його з Бєлоусовим, який точним ударом у дев’ятку воріт Крюкова відкрив рахунок. Кремінь продовжував тиснути на ворота Кристала і далі. Постійно виникали небезпечні моменти, декілька разів м’яч проходив в лічених сантиметрах від поперечини. Зі свого боку херсонці у нападі виглядали відверто слабко, тільки Сергій Цой намагався загострити гру обіграючи опонентів у центрі поля. Саме удар нашого капітана зі штрафного  був єдиним небезпечним моментом у першому таймі на який спромоглися зелено-сині.

Другий тайм пройшов за схожим сценарієм. Кремінь домінував на полі, залишивши гостей без м’яча. Зовсім нічого не виходило у кристалівців попереду, а високий пресинг суперника не дозволяв контролювати круглого бодай певний  час. Кременчужани були значно ближчими аби збільшити рахунок ніж херсонці аби відігратися, втім мінімальна перевага Кременя в рахунку зберігалася до останньої десятихвилинки. На жаль прикрої травми зазнав Малиш. Ця втрата зрештою і вплинула на підсумковий рахунок. Саме з центральної  зони яку залишив Станіслав-Нурі наша команда пропустила ще двічі. На 79 хвилині воротар господарів Котляров сильно вибив м’яча у перед та зрештою вивів Богданова на побачення з Крюковим. Нападник свій шанс реалізував влучно пробивши у правий кут – 2:0.

Зрештою Кремінь забив і третій гол. Кристалівці втратили м’яч біля чужої штрафної та пропустили стрімку контратаку. Скориставшись розрізною передачею від Богданова Юрій Павлик встановив остаточний рахунок матчу – 3:0.

Наступний матч МФК Кристал Херсон зіграє 05 серпня вдома проти ФК Нікополь. Початок матчу о 17:00.

МФК Кремінь Кременчук – МФК Кристал Херсон 3:0 (1:0)
Голи: Белоусов 9’ Богданов 79’ Павлик 90+4’

«Кремінь»: Котляров, Бичков, Ентін, Ченбай, Вовкодав, Серденюк (Піскун, 85), Астахов, Степанчук (Курелєх, 89), Янаков (Павлик, 16), Белоусов (Сидоренко, 54), Черній (Богданов, 76).
Запасні: Олійник, Куць.
Головний тренер – Ігор Столовицький

«Кристал»: Крюков, Карась, Малиш (Чаус, 70), Жовтюк, Лаптєв, Цой, Михайленко (Кучер, 46) Меженський, Брижчук (Михайлов, 65), Гливий (Черкашенко, 80), Барладим (Остроконь, 87).
Запасний: Бурла.
Головний тренер – Олександр Овчинніков

Попередження: Астахов 26’ Серденюк 81’ Степанчук 81’ Курелєх 90+1’ – Жовтюк 8’ Карась 33’ Меженський 53’.