Муніципальний футбольний клуб

Кристал Херсон

“Кристал” перемогою привітав херсонців з Днем міста

“Кристал” вирушав до Нової Каховки у якості лідера групи «Б» другої ліги, “Енергія” у свою чергу провела останні два матчі вкрай невдало, зазнавши двох поразок від “Гірника” та “Миколаєва-2” втративши при цьому через перебір жовтих карток одного лідерів – Махнєва.

Матч розпочався без розвідки, перший гольовий момент створили саме господарі, коли Зінатуллін пробив з вигідної позиції повз ворота Владислава Сидоренко. Перша десятихвилинка пройшла у рівній боротьбі, а згодом Кристал взяв м’яч під власний контроль та почав створювати небезпечні моменти біля воріт енергетиків.
Сергій Цой зі штрафного завдавав потужного удару, але воротар господарів загрозу ліквідував, а коли за справу взявся Барладим рахунок було відкрито. Отримавши довгу передачу від Апостолюка, Андрій виграв боротьбу у захисників та ударом головою перекинув воротаря “Енергії”, що невдало зіграв на виході – 0:1.

До завершення першого тайму кристалівцям вдалося подвоїти рахунок. Багатоходова комбінація завершилася точним ударом Апостолюка у нижній кут воріт Сергія Дворника – 0:2.

Наприкінці тайму Барладим мав змогу довести рахунок до розгромного, але с відмінної позиції завдав неточного удару.

Другий тайм розпочався з масованих атак “Енергії”. Розуміючи, що втрачати їм нічого, господарі всіма силами пішли вперед та створили низку небезпечних моментів й зрештою зуміли відквитати один гол. Шевченко виконав верхову подачу до карного майданчика “Кристала”, де Зінатуллін опинившись без опіки захисників влучно пробив головою – 1:2.

Пропустивши гол кристалівці змогли переломити хід гри та знову заволодіти ігровою ініціативою. Два відмінні моменти втратили Барладим, який в притул «розстрілюючи» голкіпера господарів не зміг його переграти та Кучер, що так само не виграв «дуель» у Сергія Дворника.

“Енергія” у свою чергу мала один момент, щоб зрівняти рахунок, але Доля знаходячись в районі одинадцятиметрової позначки пробив зовсім неточно.

Переможну крапку у матчі поставив Апостолюк. Комбінація за участі Цоя, Барладима та Бондаренко, завершилася точною передачею останнього на Апостолюка, який завдав результативного удару під поперечину – 1:3.

Фінальна навала “Енергії” результату господарям не принесла, “Кристал” впевнено перемагає та продовжує очолювати турнірну таблицю у другій лізі.

“Енергія” Нова Каховка – Кристал Херсон 1:3 (0:2)