Муніципальний футбольний клуб

Кристал Херсон

“Кристал” перемагає вдома “Чорноморець-2”

Херсонський “Кристал” у черговому (3) турі Чемпіонату України серед команд другої ліги приймав на своєму полі “Чорноморець-2” з Одеси. У минулому сезоні цей колектив виступав у чемпіонаті дублерів команд Прем’єр-ліги, але у зв’язку з пониженням в класі першої команди молоді одесити були заявлені до другої ліги.

З перших хвилин гри стало зрозуміло, що “Чорноморець” буде грати від оборони, гості залишали на власній половині поля по 9 гравців. У стартовому складі “Кристала” вийшов новачок Павло Мілєсін, який тільки кілька днів тому приєднався до команди. Кристалівцям було важко долати таку насичену захисну лінію, але відмінний гольовий момент було створено вже на початку матчу. Зовсім трохи не пощастило Сергію Цою, який потужним ударом з-за меж штрафного майданчика влучив у поперечину. Нашому капітану не щастить вже у другому домашньому матчі поспіль, в грі проти «Таврії» Сергій також влучив у поперечину ударом зі штрафного. Втім саме Сергій Цой відкрив рахунок у матчі проти одеситів. Спершу колективними зусиллями наша команда заробила кутовий, а капітан при розіграші цього стандартного положення виконав простріл низом на Гливого, той у свою чергу в один дотик відпасував на Барладима, якого захисник збив у штрафному майданчику. Арбітр матчу Катерина Усова не вагаючись призначила пенальті, а Сергій Цой впевнено його реалізував – 1:0.

На початку другого тайму рахунок вдалося подвоїти. Лаптєв з правого флангу виконав простріл до штрафного майданчика, захисник намагався його перервати, м’яч відскочив до Гливого, а Іван завдав точного удару у дальній верхній кут воріт, що захищав у цей день Данило Варакута – 2:0

Решта матчу також пройшла під повним контролем футболістів “Кристала”, які мали шанси відзначитися втретє, проте свої моменти не використали. Слід відзначити надійну гру захисної лінії «зелено-синіх», що разом із воротарем Ярославом Герасименко вже у третьому матчі поспіль залишає ворота «сухими».

У п’ятницю, 16 серпня, на «Кристал» чекає черговий виклик у вигляді виїзного матчу проти одеської «Реал Фарми».

Кристал Херсон – Чорноморець-2 Одеса 2:0 (1:0)
Голи: Цой, 43 (пен.), Гливий, 48.

Кристал: Герасименко, Жовтюк, Малиш, Лаптєв, Мілєсін, Цой, Кучер, Мартян (Черкашенко, 84), Апостолюк (Кірєєв, 81), Гливий (Бондаренко, 65), Барладим.
Запасні: Сидоренко, Крутін, Решетов.
Головний тренер: Едуард Хавров

Чорноморець-2: Варакута, Гейко, Грабован, Долгов, Плохотнюк (Смароков, 84), Польовий, Примаков (Прильопа, 68), Серпутько, Тітаєвський, Шонія (Вдовиченко, 65), Шторгін
Запасні: Гулеватий, Деменчук, Плачков, Ратушняк, Чернишов
Головний тренер: Альберт Ковальов

Попередження: Кучер, 52, Кірєєв, 90+5, Серпутько, 17, Плохотнюк, 67, Долгов, 74, Смроков, 85, Прильопа, 88.Б