contacts__contact contacts__contact_type_mobile
Муніципальний футбольний клуб

Кристал Херсон

Кристал перемагає у Сумах!

Кристал вирушав до Сум на ще одну битву аутсайдерів. Можна сказати саме у цьому протистоянні визначалася доля останнього місця у групі Б на якому звісно ніхто не хотів йти на зимову перерву.

Цікаво, що хоч суми й були нижче у турнірній таблиці ніж Кристал все ж мали більш “дорослий” склад. Так середній вік гравців, що виходили на поле у цьому сезоні для господарів складає 24,5 років, а для гостей – 22,2. Ще одна цікавинка полягала в тому, що у складі сумчан грає відомий херсонським вболівальникам Павло Мілесін, який грав у Кристалі у 2019 році.

До першого забитого гола матч можна схарактеризувати як рівний. Здавалося, що Кристал був дещо гостріший в атаці, але брак майстерності не дозволяв акцентовано завершувати атаки.

Та зрештою рахунок було відкрито з одинадцятиметрового штрафного удару. В атаці, що цьому передувала слід відмітити Анніча, який добре протягнув м’яча по лівому флангу та віддав на Клюєва. Той в свою чергу невдало прийняв “круглого”, але із боротьби не виключився та примусив захисника гостей помилитися. Сам Клюєв і реалізував пенальті. До речі за цей фол захисника Сум Молочко було вилучено.

Приємно відмітити, що після забитого голу кристалівці не перейшли до глухої оборони з метою утримання переможного рахунку, а тільки посилили тиск на ворота господарів і як результат закріпили свою перевагу. Дублем вдалося відзначитися Клюєву який після відскоку влучив у нижній кут воріт.

Суми – Кристал Херсон 0:2 (0:0)
Голи: Клюєв, 69 (п), 85
Вилучення: Клочко, 68

Детальна статистика матчу за почиланням:

http://pfl.ua/games/32043/online-report

Суми- Кристал. Голи


Подобається? Поділитись!

Facebook Twitter VK