Муніципальний футбольний клуб

Кристал Херсон

Кристал мінімально поступається Миру пропустивши “брудний” гол

Футболісти Кристал виходили на домашній матч проти Миру сповнені рішучості перервати невдалу серію з трьох поспіль поразок. На жаль і цього разу не обійшлося без кадрових втрат. Через перебір жовтих карток не зміг взяти участь у матчі Іван Гливий. Владислав Ігнатьєв так і не відновився після застуди, а Малиш вийшов на поле “на уколах”. Дається в знаки пошкодження отримане Станіславом-Нурі ще в Запоріжжі, коли навіть знадобилася участь карети швидкої допомоги.

Кристал видав надпотужний перший тайм. Створив безліч небезпечних моментів, але підвела реалізація та і футбольний фарт явно був не на боці кристалівців. Свою вагому роль традиційно скаже у цьому матчі й суддівський фактор, але про це згодом.
Тричі Шевцов, по одному разу Барладим та Мартян мали реальні гольові нагоди, Віктор взагалі влучив у штангу ударом з правого флангу. Андрію не вистачило влучності аби переправити м’яч у ворота після подачі Цоя зі штрафного. “Круглий” підступно пройшов у лічених сантиметрах від бокової стійки. Ілля мав чудовий шанс відкрити рахунок вийшовши майже віч-на-віч з Онопко та пробив саме у воротаря, а ще двічі його удари не досягли цілі. Мир у свою чергу відповідав поодинокими контратаками.

У другому таймі гра дещо вирівнялася та проходила переважно у центрі поля. Та все ж на 67 хвилині рахунок було відкрито. Гравці Мира розіграли кутовий удар у момент коли у воротарському майданчику Кристала знаходився другий м’яч! На жаль арбітр матчу Олександр Солов’ян цю обставину повністю проігнорував, а Сергій Цибульський скориставшись плутаниною кристалівців влучно пробив у правий верхній кут воріт Ярослава Герасименко — 0:1.

Відігратися херсонці могли через п’ять хвилин. Шевцов пробивав штрафний метрів з 35-ти, але і цього разу суперників врятувала стійка воріт.

Гості у свою чергу могли подвоїти рахунок. Меженський віддав неточну передачу назад, ситуація завершилася ударом Бєлоусова, що знаходився по центру воріт. Ярослав Герасименко у цьому епізоді зіграв надійно та врятував свою команду від другого пропущеного голу.
До завершення матчу господарі мали ще кілька нагод зрівняти рахунок. Обидві мав Корякін, що вийшов на поле замість Віктора Мартяна. Спершу Павло з гострого кута не дуже вдало пробив по воротах, м’яч пішов на кутовий, а після його розіграшу удар Корякіна прийшовся над поперечиною.

Кристал продемонструвавши непогану гру зазнає прикрої поразки пропустивши вирішальний м’яч з відвертим порушенням правил, а в цілому гру проти Миру можна назвати матчем невикористаних можливостей.
Наступну гру Кристал проведе на виїзді. 10 травня у Бериславі проти сімферопольської Таврії.