contacts__contact contacts__contact_type_mobile
Муніципальний футбольний клуб

Кристал Херсон

Кристал – Енергія: Бойова нічия

Кристал та Енергія зіграли між собою вже другий контрольний матч у 2022 році. Перший пройшов у Новій Каховці та завершився перемогою херсонців з рахунком 2:3.

Останнім часом Енергія вдаліше грає проти Кристала саме у Херсоні, крім того, підопічні Едуарда Хаврова хотіли взяти реванш за домашню поразку.

Скажімо почали жовто-чорні дуже й дуже впевнено. Вже на 10 хвилині скориставшись неточним пасом назад від Мартяна та вдалим відскоком від захисника Жавко відкрив рахунок вже на 10 хвилині. Ще до перерви «енергетики» забили вдруге. Подача з флангу та невдала гра Колесникова призвели до гола Мамича – 0:2.

Слід сказати, що у першій половині матчу гості загалом впевнено володіли ігровою перевагою, регулярно створюючі моменти біля воріт Жемчужного. Найчастіше небезпека приходила після стандартних положень. Кристал також мав момент, коли Гаркуша непогано пробив зі штрафного, але надійно зіграв воротар Енергії.

Початок другого тайму перевернув все з ніг на голову. За дві хвилини херсонці зуміли відіграти два м’ячі. Спочатку стрімку контратаку «зелено-синіх» майстерно завершив Михайло Ступник, а трохи згодом простріл з правого флангу у власні ворота зрізав Жавко – 2:2.

Решту матчу незначною територіальною перевагою володіли гості, але у завершальній стадії атаки гостріше виглядав Кристал. Втім, жодній з команд не вдалося схилити шальки терезів на власний бік. Бойова нічия принципових суперників.

«Кристал» Херсон – «Енергія» Нова Каховка 2:2
Голи: Ступник, 47, Жавко, 49 (аг), Жавко, 10, Мамич, 26.