Муніципальний футбольний клуб

Кристал Херсон

Кристал 1-2 Енергія

11 вересня на стадіоні “Кристал” херсонці мали змогу відвідати южне дербі між командами з Херсону та Нової Каховки.

Розпочався матч із домінацією “зелено-синіх”. До 15 хвилини Кристал мав три момента аби відкрити рахунок але реалізація підводила херсонців, на 17 хвилині рахунок всеж відкрив Тімур Гогітідзе. Після забитого голу Кристал поступився ініціативою Енергії, що призвело до рахунку 1-1, на 34 хвилині відзначився Владислав Бондарь.

Початок другого тайму “жовто-чорні” продовжили осаджувати карний майданчик херсонців та вже на 48 хвилині Владислав Бородай вивів Енергію вперед 1-2. Пропущений гол привів до тями херсонську команду та до фінального свистка херсонці атакували, створювали та мали декілька супер нагод зрівняти і навіть вийти вперед але трішки не вистачило.