Муніципальний футбольний клуб

Кристал Херсон

Кристал – СК Каховка. Сім м’ячів на двох.

Херсонський «Кристал» провів чергову контрольну зустріч у рамках підготовки до Чемпіонату України серед аматорських команд. В гості до обласного центру завітала СК «Каховка» яка теж планує брати участь у аматорському чемпіонаті країни. 

Перший тайм видався багатим на голи і завершився з рахунком 3:2 на користь «Кристала». Відзначилися досвідчені Гливий, Барладим та Петришин.

В другому ж таймі до гри було залучено футболістів, що перебувають на перегляді у нашого клубу. Дехто з них вже виходив на поле у попередніх матчах навчально-тренувального збору, а дехто приєднався до команди тільки сьогодні. В результаті у другій частині зустрічі гості з Каховки змогли схилити чашу терезів на свою користь. 
Наступну контрольну зустріч «Кристал» проведе вдома. 28.07.2017 (п’ятниця) проти лідера чемпіонату Херсонської області – «Колос» ОТГ Асканія-Нова. Початок матчу о 19:00. Вхід вільний.

МФК «Кристал Херсон» – СК «Каховка» 3:4 (3:2)
Голи: Тимофєєв 16, Гливий 20, Баралдим 31, Тимофєєв 35, Петришин 38, Похитайло 72, Кузнецов 90.

Кристал: Чакляров, Савін, Кривошейкін, Хлопков, Субота, Морозов, Цой, Петришин, Брижчук, Барладим, Гливий, Михайлов, Кислицин, Черкащенко, Колесник, Бабич, Назаренко, Доброхотов, Головкін, Зажигін, Смірнов.

Каховка: Полозенко, Артемов, Терентьєв, Горбачов, Гайдаєнко, Феденков, Доля, Саловський, Похитайло, Тимофєєв, Ганевський, Ратушний, Полянко, Бугай, Кузнецов, Стецюк.

Подобається? Поділитись!

Facebook Twitter VK