Муніципальний футбольний клуб

Кристал Херсон

Гравці МФК «Кристал Херсон» потрапили до 33 кращих у аматорській лізі України.

Вперше в історії аматорського футболу України Sport Arena (sportarena.com) формує символічну збірну півріччя та називає список 33 найкращих гравців Чемпіонату ААФУ сезону 2017/18.

26 команд із 16 областей, розділених на три групи, беруть участь в поточному Аматорському чемпіонаті України з футболу. Після літньо-осінньої частини сезону визначилися фаворити, але, за великим рахунком, у всіх трьох групах боротьба ще попереду, а перед фінальним етапом є місце для сенсацій.

У змаганні задіяно біля 650 гравців – із них Sport Arena вибрала 33 найкращих та сформували символічну збірну півріччя. Кожна команда опитана, кожна команда переглянута.

У підсумку до символічної збірної півріччя потрапило два гравці МФК «Кристал Херсон» – Андрій Барладим та Іван Гливий.

До  Вашої уваги витяг з матеріалу Sport Arena присвячений нашим хлопцям (повний матеріал читайте за посиланням: https://sportarena.com/football/33-najkrashhih-v-amatorskomu-futboli/):

ПРАВІ НАПІВОБОРОНЦІ

  1. Іван Гливий, МФК Кристал (Херсон)
    23 роки, 9 матчів – 9 голів

Кристал розділяє 3-4 місця у Групі 3 та має путівку в чвертьфінал Кубка ААФУ. Багато в чому заслуга за статус найбільш забивної команди сезону – за правим вінгером херсонців Гливим. Хлопець зі школою Таврії у Кристалі вже четвертий сезон, за цей час значно зміцнів та додав у тактичному плані. На аматорському рівні грає на класі – включно із кубковими матчами, в його активі вже 10 голів. Поєднує швидкість та винахідливість у конструюванні атак.

НАПАДНИКИ

  1. Андрій Барладим, МФК Кристал (Херсон)
    26 років, 9 матчів – 5 голів

Цей різносторонній та рухливий форвард виступав за херсонський клуб ще в друголігові часи, залишився у відродженому Кристалі й тоді, коли багато хто покидав команду заради того, щоб продовжувати професіональну кар’єру. Нині саме Барладим є провідним форвардом Групи 3 та другим після Гегедоша «чистим» нападником за кількістю забитих з гри м’ячів. У чемпіонаті та кубку в його активі 7 голів у 13 матчах поточного сезону.

Збірна півріччя ААФУ

Подобається? Поділитись!

Facebook Twitter VK