Муніципальний футбольний клуб

Кристал Херсон

Георгій Васильєв про співпрацю ПП “АГРО СТАР” та МФК “Кристал Херсон”

Ще в липні 2018 року титульним спонсором МФК “Кристал Херсон” стала компанія “Агро Стар”, що займається продажем світлих та темних нафтопродуктів. Керівник ПП “Агро Стар” Георгій Васильєв в інтерв’ю нашому сайту розповів про співпрацю своєї компанії з клубом.

– Георгію Георгійовичу, розкажіть коли ви вперше почули про херсонський “Кристал”?

– Я можна сказати вболівальник зі стажем. Сам свого часу займався футболом в ДЮСШ-1, навіть був в одній групі підготовки разом з динамівцем Олександром Головко. Перший раз прийшов на матч “Кристала” ще у ті часи коли за нашу команду виступали Жосан та Борщенко, це приблизно 1986 або 1987 рік.

Як з’явилася ідея підтримати МФК “Кристал”?

– Спершу дізналися від деяких людей, що МФК “Кристал” не має титульного спонсора та почали розмірковувати над подібною співпрацею. Під час одного з відряджень до Києва зустріли у поїзді хлопців, в атрибутиці херсонського “Кристала” які виявилися представниками фан-руху. Після цього не залишилося жодного сумніву у правильності цієї ідеї.

– Як оцінюєте виступи Кристала у цьому сезоні?

– Особисто я дуже задоволений як і весь колектив підприємства. Всі ми по можливості відвідуємо домашні матчі “Кристала”. Вважаю команда виступає дуже вдало та видовищно особливо якщо брати до уваги, що це перший сезон у професіональній лізі. Сподіваюся, що у цьому сезоні кристалівці поборються за вихід у першу лігу, а ми у свою чергу будемо й надалі підтримувати наш клуб.

Бажаю усьому колективу та вболівальникам МФК “Кристал Херсон” щасливих новорічних свят!

Дякуємо.

Кервництво ПП “Агро Стар” привітало футболістів та персонал МФК “Кристал Херсон” з завершенням “футбольного” року (На фото керівник ПП “Агро Стар Георгій Васильєв разом із сином Богданом та Микита Карась”

Подобається? Поділитись!

Facebook Twitter VK