МФК Кристал vs Тростянець

2 - 2
Час

Recap

Кристал у якості аутсайдера ліги приймав міцний Тростянець, що закріпився у середині турнірної таблиці. Гості вважалися фаворитами цього матчу оскільки у пасиві херсонців було вісім поспіль поразок. Вийшло так, що всі основні події матчу припали на другий тайм, а тайм перший пройшов переважно у позиційній боротьбі та обійшовся без забитих м’ячів.

Вже на початку другого тайму гості вийшли вперед. Виграна верхова боротьба й скидання головою завершилася голом у ворота Максима Ковальова. Втім перевага Тростянця тривала лише 5 хвилин, оскільки Козак наважився на удар з кута карного майданчика гостей та завдяки невеликому рикошету від захисника вразив дев’ятку воріт.

Відразу після забитого голу у складі херсонців відбулася потрійна заміна, яку, втім головний тренер готував ще до того, як рахунок було зрівняно. Зрештою заміни спрацювали, оскільки на 67 хвилині Процишин вивів Кристал вперед влучно пробивши головою, хоча гості значно переважали нашу команду у зрості.

До завершення матчу залишалося 9 хвилин коли Тростянець все ж вдалося відігратися. В одній з атак м’яч у власному карному майданчику влучив у руку захиснику Кристала й арбітр без вагань призначив пенальті. Більш за все прикро стає від того, що Ковальов зумів відбити удар Сліпухіна з позначки, але захисники нічого не зуміли вдіяти з добиванням від Полянського.

Як підсумок бойова нічия 2:2, Кристал перериває свою програшну серію й вирушає у наступному турі в гості до головного аутсайдера групи – Реал Фарми.

Кристал – Тростянець 2:2 (0:0)
Голи: Козак, 55, Процишин, 67, Гайван, 50, Полянський, 81

Кристал: Ковальов, Анніч, Слищенко, Собко (Кушнір, 56), Попчук, Процишин, Гаркуша, Крутін, Богомол (Ольховіков, 78), Козак (Клюєв, 56), Колесник (Гогітідзе, 56).

Запасні: Жемчужний, Калінін, Корякін.
Головний тренер: Юрій Куліш

Тростянець: Хмеловський, Шморгун, Полянський, Сосєдко, Мизюк, Даценко (Ільченко, 87), Гайван (Деряпа, 78), Гаврась (Пааго, 63), Сліпухін, Ганжа (Єсип, 66), Пастухов.
Запасні: Дмитроченко, Меженський, Деревинський.
Головний тренер: Сергій Коритник

На 81 хвилині Сліпухін не забив пенальті (воротар)
Попередження: Анніч, 31, Попчук, 45, Слищенко, 80, Клюєв, 89, Полянський, 37, Сосєдко, 72, Даценко, 75.

Арбітр: Файда В.О.

Асистенти арбітра: Резніченко О.В., Ніженковський О.О. 4-ий арбітр Курбанов З.А.