Муніципальний футбольний клуб

Кристал Херсон

“Дружба” – “Кристал”. Післяматчеві коментарі

Олександр Овчинніков (Головний тренер МФК “Кристал”):

 Олександре Олексійовичу, як оцінюєте гру проти «Дружби»? Що вийшло, а що ні?

– Гра вийшла дуже бойовою. «Дружба» – досвідчена міцна команда. Думаю, саме досвід зіграв ключову роль у такому результаті. В нашому складі виступає багато молодих гравців, які тільки звикають до дорослого футболу і, сподіваюсь, будуть прогресувати з кожним матчем.
Стосовно ходу гри, то ми першими відкрили рахунок, проте дві помилки у другому таймі не дозволили нам досягнути позитивного результату. На жаль, не вдалося зіграти у той футбол, який ми сповідуємо: з коротким середнім пасом та контролем м’яча. За рахунок поля, вужчого за стандартні розміри, супернику вдавалося створювати компактність, позбавляючи наших швидкісних гравців простору. Також «Дружба», за рахунок досвіду власних гравців, частіше вигравала боротьбу та підбори. У нас же у цьому компоненті можу виділити Барладима, який виграв багато єдиноборств та був активним протягом усієї гри.
До наступної гри спробуємо врахувати всі помилки та порадувати наших уболівальників позитивним результатом.

Сергій Цой (капітан МФК «Кристал»):
– Зіграли відверто погано, можна сказати провально. З перших хвилин відчувалась нервозність у наших діях. Нажаль не вдалося виконати установку тренера. Впевнений, що в наступних матчах зможемо додати у якості гри, крім того вони пройдуть у рідних стінах а це завжди додає сил і впевненості.

Прес-служба МФК “Кристал Херсон”

Подобається? Поділитись!

Facebook Twitter VK