contacts__contact contacts__contact_type_mobile
Муніципальний футбольний клуб

Кристал Херсон

Домашня поразка

Кристал приймав вдома Вікторію з Сумської області. Це була битва наймолодшої за віком команди проти найстаршої. Більшість гравців суперника за свою ігрову кареру встигли пограти на найвищому рівні вітчизняного футболу в той час, як значна частина кристалівського складу проводить свій дебютний сезон у «дорослому» футболі. Зрештою верх взяли більш досвідчені гості.

У першому таймі гравці Вікторії зуміли забити гол після флангової атаки та подачі до воротарського майданчика Кристала. Результативне завершення комбінації ударом головою на рахунку кремезного Вадима Шавріна. Шанси подвоїти рахунок у гостей теж були, але одного разу Кристал врятувала поперечка, а іншого Максим Ковальов зіграв надійно.

Другий тайм розпочався з атака господарів і цього разу поперечка тих самих воріт зіграла вже на користь Вікторії, пробивав Калінін. Зрештою рахунок таки було подвоєно коли Касьянов завдав підступного удару зі штрафного.  М’яч вдарився об мокрий від дощу газон перед самим нашим голкіпером й опинився у сітці – 0:2.

Могли кристалівці у кінцівці матчу відквитати один гол, але удар Козака заблокували захисники.
Черговий невтішний результат для нашої команди, а попереду на «зелено-синіх» чекає вояж до сусіда по турнірній таблиці ФК «Суми».

Кристал – Вікторія 0:2 (0:1)
Голи: Шаврін, 19, Касьянов, 63